Ana Sayfa/ORTAOKUL, TÜM HABERLER/Ortaokul Öğrencilerimizden “Avrupa Diller Günü”ne Özel Etkinlikler

Ortaokul Öğrencilerimizden “Avrupa Diller Günü”ne Özel Etkinlikler

5,6,7 ve 8. sınıf öğrencilerimiz ile 26 Eylül “Avrupa Diller Günü”nü Almanca, İspanyolca ve İngilizce dillerinde düzenlediğimiz birbirinden renkli etkinliklerle kutladık.

7 ve 8. sınıf öğrencilerimiz “Avrupa Diller Günü” ile ilgili iç yayın yaparak günün anlam ve önemini farklı dillerde anlatırken 5 ve 6. sınıf öğrencilerimiz ise bu özel gün için Avrupa bayrakları çizerek farkındalık oluşturdular. Etkinliğe ait ürünler ise kutlamaların ardından tüm öğrencilerimiz için panolarda sergilendi.

Special Activities for the “European Day of Languages” by Our Middle School Students

We celebrated the “European Day of Languages” on September 26 with a plenty of colourful activities in German, Spanish and English with our 5th, 6th, 7th and 8th grade students.

Within this scope,our 7th and 8th grade students made an internal broadcast to explain the meaning and the importance of the day. Besides, our 5th and 6th grade students raised awareness by drawing European flags for this special day. After the celebrations, the related products started to be displayed on the boards for all our students as well.

2022-09-27T09:00:47+03:00 26 Eylül 2022|ORTAOKUL, TÜM HABERLER|