Ana Sayfa/Lise/FEN LİSESİ/Okul Müdürümüz
Okul Müdürümüz2023-08-16T14:51:59+03:00

Okul Müdürümüz

    Özel Arı Anadolu Lisesi ve Özel Arı Fen Lisesi olarak amacımız, öğrencilerimizin yükseköğretim programlarına en iyi biçimde hazırlanmaları için gerekli akademik desteği vermek, onları yaşama donanımlı bir biçimde hazırlamak, meslek ve kariyer seçimlerini doğru ve gerçekçi yapabilmeleri adına rehberlik etmektir.

    “Dünya nasıl mezunlar bekliyor?” sorusu her zaman gündeminde olan bir okul olarak sınav hedeflerimizden ödün vermeden öğrencilerimizin eleştirel ve yaratıcı düşünme becerileri ve liderlik yönlerini güçlendirerek onları değişen gelecek, dönüşen eğitim sürecinde yenidünyanın mezunları olarak hazırlıyoruz.

    Her zaman kurum kültürümüzde var olan ekip çalışmalarını benimsemiş güçlü bir aile olarak öğrencilerimizi geleceğin öngörülere doğrultusunda akademik ve sosyal becerileri gelişmiş, bugünün ve geleceğin bilgi topluluğunu oluşturan bireyleri olmalarına destek veriyoruz.

    Eğitim öğretim programımızda yer alan akademik ve sosyal bir çok etkinlik ve uygulama ile öğrencilerimiz her alanda inisiyatif alma ve sorumluluk üstlenme konularında desteklenirlerken, nitelikli eğitim anlayışımız ile ulusal ve uluslararası başarılarda eğitimde sürdürülebilirliğin ve güvenli bir yapı olmanın sorumluluğuyla öğrencilerimiz Türkiye’de ve dünyanın önde gelen üniversitelerine girme hakkı kazanırlar.

    Bu kazanımlar ile farklı mesleklerde topluma yön veren mezunlarımız köklü bir geleceğin parçası olmanın onurunu ve ayrıcalığını yaşam boyu hissederler.

 

Engin İNAL

Özel Arı Anadolu Lisesi ve

Özel Arı Fen Lisesi Müdürü