Ana Sayfa/Kurucumuz
Kurucumuz2022-08-31T13:59:40+03:00

Kurucumuz

Sıtkı ALP

Sayın Velilerim, Arı Okullarının Değerli Öğretim Kadrosu ve Çalışanları, Değerli Mezunlarım ve Sevgili Arılı Öğrencilerim,

Özel Arı Eğitim Kurumları olarak okul öncesinden yükseköğretime ve yaşam boyu öğrenmeye uzanan çağdaş ve nitelikli eğitim yolculuğumuzda 53 yılı geride bırakırken yeni bir eğitim öğretim yılına başlamanın heyecanını yaşıyoruz.

Deneyimli ve nitelikli eğitim kadromuz rehberliğinde yürüttüğümüz eğitim çalışmaları ve etkinliklerimizi, Uluslararası Bakalorya Diploma Programının ardından İlk Yıllar Programı ile sürdürerek “Dünya Okulu” kimliğinde yürütüyoruz.

Çağdaş eğitim programlarımız, küresel boyutta bireyler yetiştirmeye yönelik yabancı dil öğretimimiz, üreterek öğrenmeyi öncelediğimiz bilim eğitimi çalışmalarımız ile öğrencilerimizi geleceğe hazırlıyor, etkin okul-aile iletişiminin sürdürülebilir başarıya katkısını önemsiyoruz.

Çok yönlü bireyler olarak yetiştirdiğimiz öğrencilerimizin elde ettikleri ulusal ve uluslararası başarıların mutluluğunu yaşarken ulusumuzun refahı ve kalkınmasına katkıda bulunan binlerce mezunumuzla gururlanıyoruz.

2022-2023 eğitim öğretim yılının Arı Okullarına, ülkemize ve eğitim öğretim sürecinin tüm paydaşlarına sağlık, mutluluk ve başarılar getirmesini diliyorum.

Sıtkı ALP
Arı Okulları Kurucusu