Ana Sayfa/Kurucumuz
Kurucumuz2021-08-18T16:12:52+03:00

Kurucumuz

Sıtkı ALP

Sayın Velilerim, Arı Okullarının Değerli Öğretim Kadrosu ve Çalışanları, Değerli Mezunlarım ve Sevgili Arılı Öğrencilerim,

Özel Arı Eğitim Kurumları olarak yarım asrı aşkın deneyimimiz, Çankaya Üniversitesinin çeyrek asrı geride bırakan yükseköğretimdeki örnek çizgisi ve üretken kimliğiyle, eğitimcilik yolculuğumuzu başarıyla sürdürüyoruz.

Kovid-19 pandemisi nedeniyle 2020 Mart ayından günümüze uzaktan eğitim öğretimin başarılı bir örneğini, öğretmen ve yöneticilerimizin özverili ve kıymetli emekleriyle gösterdik. Uzaktan ve hibrit eğitimde başarımızı ortaya koyduk. Yeni eğitim öğretim yılına da sağlığı önceleyerek, mümkünse yüz yüze değilse hibrit ya da uzaktan eğitime dönük olarak planladığımız program ve projelerle hazırlandık.

Çağcıl ve özgün eğitim modelimiz, küresel ve yaşam boyu öğrenmeye dönük yabancı dil öğretimimiz, bilgiyi ürüne dönüştürmeye yönelik bilim eğitimi çalışmalarımız ve projelerimizle evrensel yaşam değerlerine sahip bireyler yetiştirirken siz değerli velilerimizle iletişim ve iş birliği içinde olmayı önemsiyoruz.

Kuruluşumuzdan bu yana ulusal ve uluslararası platformlarda, akademik alanın yanı sıra bilim, kültür, sanat ve spor alanlarında sayısız başarıya imza attık, her yıl da başarılarımıza yenilerini ekliyoruz. “Arı Kültürü”yle yetişen ve “Arı” adını ulusal ve uluslararası başarılarıyla duyuran mezunlarımızla gururlanıyoruz.

Ülkemizi geleceğe en iyi biçimde taşıma inancı ve kararlılığı ile başladığımız 2021-2022 eğitim öğretim yılının, Arı Okullarına ve ülkemize esenlikler getirmesini dilerim.

Sıtkı ALP
Arı Okulları Kurucusu