Ana Sayfa/Genel Müdür Yardımcımız
Genel Müdür Yardımcımız2021-10-08T12:48:45+03:00

Genel Müdür Yardımcımız

Seva DEMİRÖZ

Değerli Velilerimiz, Kıymetli Çalışanlarımız, Sevgili Arılı Öğrencilerimiz ve Mezunlarımız

Eğitim öğretimde kalitesi ve başarılı çalışmaları ile fark yaratan seçkin bir kurum olma vizyonumuz, donanımlı ve nitelikli çalışmalarıyla fark yaratan eğitim kadromuz ve çağdaş eğitimcilik anlayışımızla 38. eğitim öğretim yılına başlamanın gururunu yaşıyoruz.

Kovid-19 pandemisi nedeniyle Mart 2020’den beri eğitim öğretimde yaşanan teknolojik değişime çok hızlı uyum sağlayarak başarılı bir biçimde yürüttüğümüz uzaktan eğitim konusundaki deneyimlerimizi geliştirdik. Yüz yüze eğitimi, uzaktan eğitim ve hibrit eğitim modeli ile destekledik. Eğitim öğretimin çevrim içi ortama taşınması; Arı farkını, güvenilirliğini ve bilinirliğini artırdı. Uzaktan eğitim sürecine yönelik öğrenci ve veli kılavuzlarını hazırlamanın yanı sıra uzaktan eğitim politikamızı da oluşturduk.

Öğretmenlerimiz tarafından özenle hazırlanan Arı Yayınları’nı; 12. sınıf öğrencilerimizin yükseköğretim hazırlık çalışmaları, 8. sınıf öğrencilerimizin ortaöğretime hazırlık sürecini desteklemek ve 11. sınıflarımızın kazanımlarını pekiştirmek amacıyla yeni eğitim öğretim yılı için güncelledik.

Geçtiğimiz eğitim öğretim yılında YKS sınavındaki başarılarımız ile birlikte hem ulusal hem de uluslararası olmak üzere iki kulvarda da büyük başarılara imza atan IB DP 4. dönem mezunlarımızla gururlanırken Arı Önokul ve Özel Arı İlkokulu olarak IB PYP Dünya Okulu yolculuğuna çıktık.

Biz, Arılı olma kültürüyle, öğrenci, veli, mezun, öğretmen, yönetici ve tüm çalışanları ile birbirine kenetlenmiş bir kurumuz. Bu büyük kurumun bir üyesi olma onuruyla, yeni öğretim yılının tüm hedeflerini gerçekleştireceğimiz sağlıklı ve mutlu bir yıl olmasını diliyor, hepinize sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Dr. Seva DEMİRÖZ
Arı Okulları Genel Müdür Yardımcısı