Ana Sayfa/Genel Müdür Yardımcımız
Genel Müdür Yardımcımız2022-08-31T14:01:17+03:00

Genel Müdür Yardımcımız

Seva DEMİRÖZ

Değerli Velilerimiz, Kıymetli Çalışanlarımız, Sevgili Arılı Öğrencilerimiz ve Mezunlarımız

Aklın ve bilimin ışığında ilerleyen, sürekli öğrenen ve gelişen bir kurum olarak özverili, çalışkan, gelişime açık, etik, çözüm odaklı, donanımlı ve nitelikli kadromuz ile 2022-2023 eğitim öğretim yılına başlıyoruz.

Geçtiğimiz eğitim öğretim yılında Uluslararası Bakalorya Diploma Programındaki 7 yılı aşkın deneyimimize Uluslararası Bakalorya İlk Yıllar Programı ile önokul ve ilkokulumuzu ekledik. Bu yıl da geleceğe tam donanımlı, küresel bakış açısına sahip bireyler yetiştirme yönünde tüm proje ve çalışmalarımızı hazırladık.

Yeni eğitim öğretim yılında 12. sınıf öğrencilerimizi yükseköğretime, 8. sınıf öğrencilerimizi ortaöğretime hazırlamak için kullandığımız “Arı Yayınları”nı güncelledik. Bu yayınlarla, kapsamlı olarak yürüttüğümüz hazırlık programlarımızda öğrencilerimizin çalışmalarına önemli katkıda bulunacağız.

Geçtiğimiz eğitim öğretim yılında YKS sınavındaki başarılarımız ile birlikte hem ulusal hem de uluslararası olmak üzere iki kulvarda da büyük başarılara imza atan IB DP mezunlarımızla gururlandık. Arı’da başarı geleneğini sürdürmek ve bu gururu gelecekte de yaşamak için proje ve çalışmalarımızı ara vermeden sürdüreceğiz.

Ülkemizi ulusal ve uluslararası düzeyde en iyi biçimde temsil edecek ve etik değerleri benimseyerek “Arı Kültürü”nü içselleştirecek bireylerle yeni eğitim öğretim yılının sağlıklı ve mutlu bir yıl olmasını diliyor, hepinize sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Dr. Seva DEMİRÖZ
Arı Okulları Genel Müdür Yardımcısı