Ana Sayfa/Genel Müdür Yardımcımız
Genel Müdür Yardımcımız2023-12-06T17:08:15+03:00

Genel Müdür Yardımcımız

Seva DEMİRÖZ

40. Yılımıza Başlarken

Değerli Velilerimiz, Kıymetli Çalışanlarımız, Sevgili Arılı Öğrencilerimiz ve Mezunlarımız,

Çağdaş eğitim anlayışı ile niteliği önceleyen, önokuldan yükseköğretime eğitimin tüm basamaklarını,  bir üst basamağın gereksinimlerini bilerek yapılandıran bir kurum olarak donanımlı ve özverili eğitim kadromuz ile 40. yılımıza başlıyoruz.

2023-2024 eğitim-öğretim yılını, Özel Arı Anadolu Lisesinin yanı sıra önokul ve ilkokulumuz da “Dünya Okulu” olma misyonuyla karşılıyor.

Akademik bakış açısıyla yapılandırdığımız, eğitim-öğretimdeki yeni yöntemleri ve gelişmeleri, kuram ile uygulamayı birleştiren bir yaklaşımla ele aldığımız proje ve çalışmalarımızı yeni eğitim-öğretim yılı için zenginleştirdik. Öğrencilerimizin çok yönlü gelişimlerini düşünerek akademik başarı ile birlikte bilim, kültür, sanat ve spor alanlarındaki plan, proje ve etkinliklerimizi kendi öğrenmelerinin öznesi olacakları biçimde güncelledik.

Öğrencilerimizin sınavlara disiplinli ve en donanımlı biçimde hazırlanmalarına yönelik tüm sorumluluğumuzla planlamalarımızı da yaptık. Bu kapsamda eğitim kadromuz rehberliğinde 8 ve 12. sınıf öğrencilerimizin LGS ve YKS hazırlık programlarında kullanmaları ve çalışma programlarına katkıda bulunmaya yönelik “Arı Yayınları”nı hazırladık. 

Deneyimli, çalışkan, gelişime açık ve çözüm odaklı eğitim kadromuz, ulusal kültürünü özümsemiş ve aynı zamanda küresel bakış açısına sahip öğrencilerimiz, iletişim ve iş birliği içinde olmayı önemsediğimiz değerli velilerimizin destekleriyle 40. eğitim-öğretim yılımızda da, nice başarıya imza atacağımıza yürekten inanıyor, hepinize sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Dr. Seva DEMİRÖZ
Özel Arı Okulları
Genel Müdür Yardımcısı