Ana Sayfa/BAŞARILAR, İLKOKUL, ORTAOKUL, TÜM HABERLER/Öğrencilerimizin Başarılarını “Karne Günü Ödül Töreni” ile Kutladık

Öğrencilerimizin Başarılarını “Karne Günü Ödül Töreni” ile Kutladık

İlköğretim Kurumları öğrencilerimizin akademik, sportif, sanatsal ve kültürel alanlardaki başarılarını kutlamaya yönelik düzenlediğimiz “Karne Günü Ödül Töreni”mizi, 17 Haziran 2022 tarihinde gerçekleştirdik.

Törende konuşan ve öğrencilerimizin başarılarını kutlayarak sözlerine başlayan İlköğretim Kurumları Müdürü Nermin Güney, öğrencilerimizin çok yönlü gelişimlerini görmenin mutluluğunu yaşadıklarını ve Arı’nın başarı geleneğini sürdüren öğrencilerimizle gurur duyduğunu belirtti.

Akademik başarılarımız başta olmak üzere spor takımlarımızda yer alarak okulumuzu başarıyla temsil eden öğrencilerimiz, bireysel yarışmalarda önemli başarılara imza atan öğrencilerimiz ve tüm sınıf seviyelerinde dönem sonu ortalamalarına göre 1,2 ve 3. olan öğrencilerimiz törende açıklandı.

Öğrencilerimizin başarılarını kutladığımız tören, coşkuyla söylediğimiz “Arı Marşı” ile sonlandırıldı.

The School Report Day Award Ceremony

We celebrated the achievements of our students with “The School Reports Day Award Ceremony” on June 17, 2022. We organised this day to celebrate our primary school students’ academic, sports, artistic and cultural achievements.

2022-06-20T16:26:04+03:00 17 Haziran 2022|BAŞARILAR, İLKOKUL, ORTAOKUL, TÜM HABERLER|