Ana Sayfa/ARI ANADOLU LİSESİ, ARI ANADOLU LİSESİ IB DP, ARI FEN LİSESİ, TÜM HABERLER/Anadolu Lisesi ve Fen Lisesi Mezunlarımıza Coşku Dolu Mezuniyet Töreni

Anadolu Lisesi ve Fen Lisesi Mezunlarımıza Coşku Dolu Mezuniyet Töreni

Anadolu Lisesi 32. dönem ve Fen Lisesi 28. dönem mezunlarımıza yönelik “Özel Arı Anadolu Lisesi ve Özel Arı Fen Lisesi 2021-2022 Diploma Töreni”ni 21 Haziran 2022 tarihinde Çankaya Üniversitesi Konferans Salonunda gerçekleştirdik.

Akademik gelişimlerinin yanı sıra edindikleri çok yönlü becerilerle yükseköğretime uğurladığımız mezunlarımız, Arı Marşı ile salona girerken başarılarının haklı gururunu yaşadılar. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan törende ilk sözü alan Anadolu Lisesi ve Fen Lisesi Müdürümüz Engin İnal, mezunlarımızın Arılı olmanın ayrıcalığını yaşamları boyunca hissedeceklerini belirterek kendilerini gelecekteki etkinliklerde de aramızda görmekten mutluluk duyacağımızı ifade etti. İnal, mezunlarımıza başarılı bir yaşam dileğiyle sözlerini noktaladı.

2022 Mezunlarımızdan Ahmet Meriç Tunay’ın Türkçe, Güzide Naz Ergen’in ise İngilizce olarak Özel Arı Okullarındaki eğitim yaşamlarını paylaştığı konuşmalarıyla alkışın hiç eksilmediği törende; mezunlarımızın eğitim yaşamına dokunan yönetici, öğretmen ve velilerimizin ise mutluluğu görülmeye değerdi.

Lise yaşamlarındaki üstün akademik başarılarıyla 3. 2. ve 1.lik derecelerini paylaşan öğrencilerimize ödülleri Genel Müdür Yardımcımız Seda Tarman tarafından verildi. Okul birincilerimizin yaş kütüğüne dönem plaketini çaktığı ve mezunlarımızdan Kerem Alıcı’nın “Mezun Andı”nı içtenlikle okuduğu tören;  yönetici ve öğretmenlerimizin yer aldığı fotoğraf çekimiyle son buldu.