Ana Sayfa/ARI ANADOLU LİSESİ, ARI ANADOLU LİSESİ IB DP, ARI FEN LİSESİ, TÜM HABERLER/Mezunlarımız ile “Bal Günü”nde Bir Araya Geldik

Mezunlarımız ile “Bal Günü”nde Bir Araya Geldik

Mezunlarımız ile 24 Eylül Pazar günü geleneksel olarak düzenlendiğimiz “Bal Günü” etkinliğimizde buluştuk.

“Arı” markasını simgeleyen siyah sarı renklerle süslü Arı Spor ve Etkinlik Merkezinin ev sahipliğinde gerçekleştirdiğimiz bu özel günde, okulumuzun 40. kuruluş yılı ve dönem mezunlarımızın 10, 20, 25 ve 30. mezuniyet yıllarını kutladık.

Arı Okulları Mezunlar Derneği Denetim Kurulu Başkanı Av. Coşkun Samancı’nın dernek faaliyetlerini aktardığı açılış konuşması ile başlayan şenlikte; mezunlarımıza yönelik sembolik diploma töreni ve hediye takdimi gerçekleştirdik. Sembolik törende 30. yılını kutlamanın yanı sıra Kurucumuz ve Çankaya Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Sıtkı Alp ile bir araya gelen mezunlarımız; hediyelerini yöneticilerimizden alarak yeniden kep attılar. 

SAK Odeon Orkestrasının bu özel gün için hazırladığı birbirinden güzel şarkılar eşliğinde “Bal Günü” coşkusu doyasıya yaşarken mezunlarımızın çocuklarına yönelik animatörlerce hazırlanan eğlenceli etkinliklere de yer verdik. Etkinliğimizi “Bal Günü” ile sembolleşen ballı dondurma ikramıyla tamamladık.