Ana Sayfa/BAŞARILAR, İLKOKUL, ORTAOKUL, TÜM HABERLER/“Karne Günü Ödül Töreni”nde Başarılarımızın Mutluluğunu Paylaştık

“Karne Günü Ödül Töreni”nde Başarılarımızın Mutluluğunu Paylaştık

Akademik, sosyal, kültürel, sportif ve sanatsal etkinliklerde okulumuzu en iyi biçimde temsil eden ilköğretim kurumları öğrencilerimizin başarılarını kutlamaya yönelik “Karne Günü Ödül Töreni”mizi, 20 Ocak 2023 tarihinde gerçekleştirdik.

Törenin açılışında konuşan İlköğretim Kurumları Müdürümüz Kadriye Toker, bu özel güne ilişkin duygu ve düşüncelerini paylaştı. Öğrencilerimizin öğretmenlerimiz ve yöneticilerimiz rehberliğinde elde ettiği başarılarıyla gurur duyduğunu ifade eden Toker, “Öğrencilerimizin çok yönlü gelişimlerine tanıklık etmenin mutluluğunu yaşıyoruz.” dedi.

Okullar arası spor müsabakalarında derece alan spor takımlarımız ve ardından bireysel spor müsabakalarında başarı olan öğrencilerimizi ödülleri ile buluşturduğumuz tören; akademik başarıların ödüllendirilmesiyle sürdü. Türkiye geneli deneme sınavında başarılı olan öğrencilerimiz, ulusal ve uluslararası projelerde önemli başarılara imza atan öğrencilerimiz ve dönem sonu ortaokul düzeyinde 1, 2 ve 3. olan öğrencilerimiz törende ödüllerini aldılar.

Öğrencilerimizin çok yönlü başarılarını kutladığımız tören, “Arı Marşı” ile tamamlandı.

We Shared the Happiness of Our Achievements at the ““The School Reports Day Award Ceremony”

We held our “The School Reports Day Award Ceremony” on January 20, 2023 to celebrate the success of our primary and middle school students who represented our school in the best way possible in academic, social, cultural, sportive and artistic activities.

2023-01-21T10:40:42+03:00 20 Ocak 2023|BAŞARILAR, İLKOKUL, ORTAOKUL, TÜM HABERLER|