Ana Sayfa/ARI ÖNOKUL, TÜM HABERLER/“Çocuğumuzla Nasıl Etkili Zaman Geçiririz?” Sorusu Uzmanından Yanıt Buldu

“Çocuğumuzla Nasıl Etkili Zaman Geçiririz?” Sorusu Uzmanından Yanıt Buldu

Önokul velilerimize yönelik “Çocuğumuzla Nasıl Etkili Zaman Geçiririz?” konulu paylaşım toplantımızı, Çocuk Gelişim Uzmanı Ayşe Turla rehberliğinde 15 Mart 2023 tarihinde çevrim içi gerçekleştirdik.

Velilerimizin yoğun ilgi gösterdiği buluşmada; “Çocuğumuzla Nasıl Etkili Zaman Geçiririz?” sorusunun yanıtı uzman bakış açısı ve somut örneklerle ele alındı.  Çocukla kaliteli zaman geçirmenin tanımından uzun süreli ekrana maruz kalmadan velileriyle etkin zaman geçirmenin yol ve yöntemlerine, kolay ulaşılabilecek materyallerle yapılabilecek etkinliklerden etkinlik sırasında uygulanması gerekenlere kadar pek çok bilgi Ayşe Turla tarafından velilerimizle paylaşıldı. Kitap okumanın çocuklara katkıları, çocuklara kitap okurken dikkat edilmesi gerekenlerle ilgili bilgilendirmelerinin yanı sıra kitap seçiminin önemine de dikkat çeken Turla, çok çeşitli kitap önerilerinde bulundu.

Velilerimize konuyla ilgili rehberlik eden ve merak edilen sorulara uzman gözüyle ışık tutan konuğumuz Ayşe Turla’ya katılımı ve değerli paylaşımları için teşekkür ederiz.

2023-03-16T16:22:30+03:00 15 Mart 2023|ARI ÖNOKUL, TÜM HABERLER|