Ana Sayfa/İLKOKUL, ORTAOKUL, TÜM HABERLER/4. Sınıf Velilerimize Ortaokul Süreci ve SAEV Üstün Başarı Bursuna İlişkin Bilgilendirme

4. Sınıf Velilerimize Ortaokul Süreci ve SAEV Üstün Başarı Bursuna İlişkin Bilgilendirme

4. sınıf öğrenci ve velilerimize yönelik “Arı Ortaokulu ve SAEV ÜBB Sınavı Bilgilendirme Toplantısı”nı, 23 Aralık 2023 tarihinde gerçekleştirdik.

İlköğretim Kurumları Müdürümüz Kadriye Toker’in açılış konuşması ile başlayan toplantı; 4. Sınıflar Müdür Yardımcımızın Uluslararası Bakalorya İlk Yıllar Programı kapsamında bundan sonraki süreçte yürütülecek proje ve çalışmalarla ilgili açıklamalarıyla sürdü.

İlköğretim Kurumları Müdür Başyardımcımız ise akademik hedefler başta olmak üzere ortaokul sürecine ilişkin ayrıntılı açıklamalarda bulundu.

ARGEM, Ölçme Değerlendirme, Uluslararası Proje ve Sınavlar Koordinatörlerimizin bilgilendirmelerini ise Arı Okulları Yabancı Diller Eğitim Merkezi ve Uluslararası Programlar Akademik Danışmanımız Dr. Bülent İnal’ın farklılaştırılmış öğrenme temelli yabancı dil öğretim ilkeleri ve IB çalışmalarına ilişkin açıklamaları izledi.

Rehber öğretmenimizin ortaokul uygulamalarımız ile ilgili paylaşımının ardından da söz alan Genel Müdür Yardımcımız ve Sıtkı Alp Eğitim Vakfı Mütevelli Heyeti Üyesi Dr. Seva Demiröz ise SAEV tarafından düzenlenecek ÜBB (Üstün Başarı Bursu Sınavı) ile ilgili bilgileri paylaştı.

We held our Middle School and Scholarship Exam (SAEV-ÜBB) Information Meeting.

We held our Middle School Introduction and Scholarship Exam (SAEV-ÜBB) Information Meeting for our 4th grade parents on December 23, 2023.

2023-12-29T13:43:21+03:00 23 Aralık 2023|İLKOKUL, ORTAOKUL, TÜM HABERLER|