Ana Sayfa/İLKOKUL, TÜM HABERLER/1. Sınıf Velilerimizi Uygulamalarımız ile ilgili Bilgilendirdik

1. Sınıf Velilerimizi Uygulamalarımız ile ilgili Bilgilendirdik

1.sınıf öğrencilerimizin velilerine yönelik “2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Özel Arı Okulları Uygulamaları” konulu veli bilgilendirme toplantımızı, ARGEM-ETM Akademik Danışmanımız ve Çankaya Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Buket Akkoyunlu rehberliğinde 6 Eylül 2022 tarihinde çevrim içi gerçekleştirdik.

Öğrencilerimizi 20 yıl sonrasına hazırlamak için çalışmaların planlandığını, uygulandığını ve sonuçların değerlendirildiğini ifade ederek sözlerine başlayan Akademik danışmanımız; 21. yy becerilerinden okulumuzun ARGE ve Eğitim Teknolojileri Merkezlerinin işleyişine, pandemi süreci ve sonrası yürütülen proje ve çalışmalara kadar pek çok bilgiyi velilerimizle paylaştı.

Akkoyunlu’nun ardından söz alan ARGEM Koordinatörümüz bu yıl farklılaştırılmış eğitim temelinde yürüteceğimiz proje ve çalışmaları aktarırken ETM Koordinatörümüz ise bilgi işlemsel düşünme becerileri başta olmak üzere yürütülecek projeler ve okulumuzda kullandığımız uygulamalarla ilgili velilerimizi bilgilendirdi.

We Informed Our 1st Grade Parents About Our Applications

We held our parental information online meeting on 2022-2023 Academic Year Applications for the parents of our 1st grade students, under the guidance of our ARGEM-ETM Academic Advisor and the Dean of Çankaya University Faculty of Arts and Sciences Prof Dr Buket Akkoyunlu  on September 6, 2022.

2022-09-07T16:26:50+03:00 6 Eylül 2022|İLKOKUL, TÜM HABERLER|