Ana Sayfa/İLKOKUL, TÜM HABERLER/1.Sınıf Velilerimiz ile “İngilizce Dil Öğretim Programı ve Uygulamaları”mızı Paylaştık

1.Sınıf Velilerimiz ile “İngilizce Dil Öğretim Programı ve Uygulamaları”mızı Paylaştık

1.sınıf velilerimize yönelik “2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı 1.Sınıflar İngilizce Dil Öğretim Programı ve Uygulamaları” konulu veli bilgilendirme toplantımızı, Yabancı Diller ve Uluslararası Programlar Danışmanımız Dr. Bülent İnal rehberliğinde 8 Eylül 2022 tarihinde çevrim içi gerçekleştirdik.

Toplantıda; Uluslararası Bakalorya İlk Yıllar Programına (IB PYP) uygun öğrenme ortamlarımız, katıldığımız uluslararası sınavlar, öğrencilerimizin yabancı dil kazanımlarını geliştirmeye dönük öneri ve değerlendirmeler, akademik danışmanımız tarafından velilerimize aktarıldı.

1 ve 2. sınıflar İlkokul İngilizce Zümre Başkanımızın paylaşımlarıyla süren toplantıda; haftalık ders saatlerinden IB PYP ve CLIL çalışmalarına, çevrim içi destekli İngilizce programımızdan özel hedef ve uluslararası projelerimize ve portfolyo ürün dosyasından İngilizce etkinliklerimize kadar velilerimizin merak ettiği pek çok soru yanıt buldu.

We Shared Our “English Language Teaching Programme and Practices” with our 1st Grade Parents

We held our parent informational online meeting entitled “2022-2023 Academic Year 1st Grade English Language Teaching Programme and Practices” for our 1st grade parents, under the guidance of Dr. Bülent İnal ,Foreign Languages and International Programmes Consultant, and the head of English Department on September 8, 2022.

2022-09-09T13:35:12+03:00 8 Eylül 2022|İLKOKUL, TÜM HABERLER|