Ana Sayfa/ARI ANADOLU LİSESİ, ARI ANADOLU LİSESİ IB DP, ARI FEN LİSESİ, İLKOKUL, ORTAOKUL, TÜM HABERLER/Yeni Eğitim Öğretim Yılı Coşkusunu Açılış Töreni ile Yaşadık

Yeni Eğitim Öğretim Yılı Coşkusunu Açılış Töreni ile Yaşadık

“2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Açılış Töreni”mizi, Kurucumuz Sıtkı Alp, Genel Müdür Yardımcılarımız Dr. Seva Demiröz ve Seda Tarman, eğitim kadromuz, öğrencilerimiz, mezunlarımız ve velilerimizin katılımıyla 5 Eylül 2022 tarihinde coşkuyla gerçekleştirdik.

Törenin açılışında konuşan Genel Müdür Yardımcımız Dr. Seva Demiröz; “Yeni öğretim yılına, Arı markasının yarım asrı aşan varlığı ve gücü; Arı Okulları’nın 39. yıla ulaşan deneyimi ile hazırız. Donanımlı, iddialı ve özverili eğitim kadromuz; çağdaş eğitim öğretim programlarımız; öğrencilerimizin bütüncül gelişimini destekleyen geniş yerleşke olanaklarımız ve hiç eksilmeyen heyecanımızla yeniden başlıyoruz.”  dedi.

Demiröz’ün ardından söz alan ve bu yıl YKS’de Türkiye 17.si olan mezunumuz Duhan Başar Ahmetoğlu duygu ve düşüncelerini paylaşırken YKS yerleştirme sonuçlarına göre dereceye giren mezunlarımız da plaketlerini yöneticilerimizden aldılar.

Plaket takdimin ardından söz alan Kurucumuz ve Çankaya Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Sıtkı Alp ise başarıları paylaşmanın mutluluğunu yaşadığını ifade ederek eğitim öğretimin tüm paydaşlarına kazanılan bu başarılara katkılarından dolayı teşekkür etti.

Kurucumuzun ardından SAEV ÜBB ve LGS Sınavlarında gösterdikleri başarılarla Özel Anadolu Lisesi IB DP programını burslu kazanan öğrencilerimiz Meva Bekmezci ve Özel Arı Fen Lisesini burslu kazanan Mehmet Dönmez düşüncelerini aktardılar.

Yabancı dil başarılarımızı paylaşarak sürdürdüğümüz törende, toplumsal sorumluluk bilinciyle hep birlikte topladığımız 800 kilo 91 koli mavi kapakla; üç engelli bireyi daha tekerlekli sandalyeyle buluşturduğumuzu da duyurmanın mutluluğunu yaşadık.

Eğitimdeki başarılarımızı doyasıya paylaştığımız ve Arı Marşını söyleyerek tamamladığımız törenimizin ardından yeni eğitim öğretim yılına heyecanla başladık.

Our New Academic Year Started With Great Enthusiasm

We held the 2022-2023 Academic Year Opening Ceremony with the participation of our Founder Sıtkı Alp, Deputy General Managers Dr. Seva Demiröz and Seda Tarman, educators, students, graduates and parents on September 5, 2022.