Ana Sayfa/ARI ANADOLU LİSESİ, ARI ANADOLU LİSESİ IB DP, ARI FEN LİSESİ, TÜM HABERLER/“Sıfır Atık” İçin “Plastik Atık Toplama Kampanyası” Düzenledik

“Sıfır Atık” İçin “Plastik Atık Toplama Kampanyası” Düzenledik

Özel Arı Okulları olarak “Sıfır Atık Projesi” kapsamında lise öğrencilerimizle bu yıl yürüttüğümüz “Plastik Atık Toplama Kampanyası”nı doğayı ve geleceğimizi koruma adına eşsiz kazanımlarla tamamladık.

Okulumuzda geri dönüşüm logolarıyla dikkat çektiğimiz çöp kutuları ve öğrencilerimizin sıfır atık bilinciyle yürüttüğü “doğa dostu” kampanya ile bu yıl tek bir plastik atığın bile doğaya karışmasına izin vermedik.

Sıfır atık bilinciyle plastik atık toplayan ve geri dönüşüme kazandırmak üzere geri dönüşüm atıkları toplama aracına teslim eden öğrencilerimiz; farkındalık oluşturan örnek bir kampanyaya imza attılar.

Uzun yıllardır sürdürdüğümüz ve her yıl farklı etkinliklerle geleceğe taşıdığımız “Sıfır Atık” projemize katılan ve doğayı koruma adına özverili çalışmalar yürüten öğrencilerimizi yürekten kutluyoruz.

 

As Arı Private Schools, this year we have completed “Plastic Waste Collection Campaign” with our high school students as part of the “Zero Waste Project” with unique achievements.