Ana Sayfa/ARI ÖNOKUL, İLKOKUL, TÜM HABERLER/Önokul Aday Velilerine Kapsamlı Bilgilendirmelerle Okulumuzu Tanıttık

Önokul Aday Velilerine Kapsamlı Bilgilendirmelerle Okulumuzu Tanıttık

Gelecek eğitim-öğretim yılında önokulumuzda eğitim alacak 2019, 2020 ve 2021 doğumlu aday öğrencilerin velilerine yönelik “Arı Okulları Tanıtım Toplantısı”nı,  11 Şubat 2024 tarihinde iki ayrı salonda, velilerin yoğun katılımıyla gerçekleştirdik.

Toplantıda konuşan Genel Müdür Yardımcımız ve Sıtkı Alp Eğitim Vakfı ve Çankaya Üniversitesi Mütevelli Heyeti Üyesi Dr. Seva Demiröz, kurumsal yapımız, merkez ve birimlerimiz, Sıtkı Alp Eğitim Vakfı tarafından düzenlenen bursluluk sınavları,  öğrencilerimizin ulusal ve uluslararası başarıları ve eğitim öğretim ortamlarımıza ilişkin aday velilere bilgilendirmelerde bulundu.

Önokul Müdürümüz Neşe Sayın’ın önokul işleyişi ile ilgili paylaşımlarını ise İlköğretim Kurumları Müdürümüz Kadriye Toker’in  “İlkokul Yaşamına Giriş” konusundaki bilgilendirmeleri izledi. Rehberlik uygulamalarından yabancı dil uygulamalarına, IB PYP uygulamalarımızdan kayıt sürecine kadar merak edilen pek çok konu da yönetici ve rehber öğretmenimiz tarafından aday velilerle ayrıntılı olarak paylaşıldı.

Bilgilendirmelerin ardından aday veliler, önokul sınıf öğretmenlerimiz rehberliğinde önokulumuzun öğrenme ortamlarını görme olanağı buldular.

Toplantılarımıza yoğun ilgi gösteren tüm aday velilerimize teşekkür ederiz.

We Provided Detailed Information to Potential Pre-School Parents about Our School

On February 11, 2024, we conducted the “Arı Schools Introduction Meeting” in two separate halls with a high level of parent participation. This meeting aimed to provide comprehensive information to parents of prospective students born in 2019, 2020, and 2021 who are considering enrolling in our pre-school for the upcoming academic year.

2024-02-21T14:20:52+03:00 11 Şubat 2024|ARI ÖNOKUL, İLKOKUL, TÜM HABERLER|