Ana Sayfa/ARI ANADOLU LİSESİ, ORTAOKUL, TÜM HABERLER/Başarıyı Ödüllendiren SAEV Üstün Başarı Bursu (ÜBB) Sınavları Tamamlandı

Başarıyı Ödüllendiren SAEV Üstün Başarı Bursu (ÜBB) Sınavları Tamamlandı

Sıtkı Alp Eğitim Vakfı (SAEV) tarafından 4 ve 8. sınıflara yönelik düzenlenen Üstün Başarı Bursu (ÜBB) Sınavları; 10 Şubat 2024 tarihinde öğrencilerin yoğun ilgisiyle gerçekleştirildi.

Başarılı öğrencilere okulumuzda nitelikli eğitim alma olanağı sunan ve eğitimde fırsat eşitliği sağlayan sınavlarda öğrenciler becerilerini kıyasıya yarıştırdı.

Sınav öncesi 4. sınıf velileri 7 Şubat’ta çevrim içi düzenlenen “SAEV ÜBB Sınavı ve Arı Okulları Tanıtımı”nda; 8. sınıf velileri ise sınav ile eş zamanlı gerçekleştirilen “Arı Okulları Lise Tanıtım ve ÜBB Sınavı Bilgilendirme Toplantısı”nda okulumuz ve ÜBB sınavı ile ilgili merak ettikleri sorulara yönetici, koordinatör ve uzmanlarımız tarafından yanıt buldular.

Sınav sonuçlarına göre 8. sınıf düzeyinde başarılı olan 20 öğrenci Anadolu Lisesi öğrenimleri süresince; 4. sınıf düzeyinde başarılı olan toplam 10 öğrenci ise ortaokul öğrenimleri süresince SAEV’den yüzde 100 eğitim bursu ile eğitim görme hakkı elde edecekler.

SAEV Scholarship (ÜBB) Exams Conducted

Outstanding Achievement Scholarship (ÜBB) Exam organized by Sıtkı Alp Education Foundation (SAEV) for 4th and 8th grades was held on February 10, 2024, with great interest from students.

2024-02-13T16:01:33+03:00 10 Şubat 2024|ARI ANADOLU LİSESİ, ORTAOKUL, TÜM HABERLER|