Ana Sayfa/ARI ÖNOKUL, İLKOKUL, TÜM HABERLER/Önokul 5 Yaş Velilerimiz ile “Arı’da İlkokullu Olmak” Konulu Toplantıda Bir Araya Geldik

Önokul 5 Yaş Velilerimiz ile “Arı’da İlkokullu Olmak” Konulu Toplantıda Bir Araya Geldik

Önokul 5 yaş velilerimize yönelik “Arı’da İlkokullu Olmak” konulu bilgilendirme toplantımızı, 13 Şubat 2023 tarihinde gerçekleştirdik.

Velilerimizin yoğun katılımıyla düzenlediğimiz toplantı; Genel Müdür Yardımcımız ve Sıtkı Alp Eğitim Vakfı ve Çankaya Üniversitesi Mütevelli Heyeti Üyesi Dr. Seva Demiröz’ün Arı Okulları hakkında bilgilendirmesiyle başladı. “Arı’daki Eğitim Yolculuğunun Öne Çıkan Özellikleri”nden merkez ve birimlere, yürütülen ulusal ve uluslararası proje ve çalışmalarımızdan öğrencilerimizin elde ettiği başarılara, eğitim ortamlarımızdan Sıtkı Alp Eğitim Vakfı Bursuna kadar pek konu Demiröz tarafından ele alındı.

İlköğretim Kurumları Müdürümüz Kadriye Toker’in okulumuzdaki eğitim öğretim sürecine ilişkin bilgilendirmeleri içeren “Arı’da İlkokullu Olmak” konulu aktarımlarını İlkokul 1. Sınıflar Müdür Yardımcımız Begüm Sarıkavak’ın “İlkokul Uygulamaları”nı paylaştığı sunum izledi. İlkokul Müdür Yardımcımız ve IB PYP Koordinatörümüz Tayfun Şen ise Uluslararası Bakalorya İlk Yıllar Programı ile ilgili yürüttüğümüz proje ve çalışmaları ayrıntılı olarak anlattı.

Toplantı, 1-2.Sınıflar İngilizce Zümre Başkanımız Gamze Bilgin’in “Yabancı Dil Uygulamaları”mızı ayrıntılı olarak paylaştığı sunumu ve ardından ARGEM Koordinatörümüz İpek İnce Sungur’un “Araştırma Geliştirme Merkezi Uygulamaları”na ilişkin proje ve çalışmalarımızı aktarmasıyla tamamlandı.

We Met with Our Preschool 5 Year Old Parents at the Meeting on “Being a Primary School Student in Arı”

We held our information meeting on “Being Primary School in Arı” for our 5-year-old primary school parents on February 13, 2023.

2023-02-27T11:00:36+03:00 13 Şubat 2023|ARI ÖNOKUL, İLKOKUL, TÜM HABERLER|