Ana Sayfa/ARI ANADOLU LİSESİ, ARI ANADOLU LİSESİ IB DP, ARI FEN LİSESİ, İLKOKUL, ORTAOKUL, TÜM HABERLER/Okulumuzun 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı Okul Aile Birliği Yönetimi Belirlendi

Okulumuzun 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı Okul Aile Birliği Yönetimi Belirlendi

Eğitim-öğretimde 40. yılını yaşayan ve sürekli gelişme ilkesi doğrultusunda “öğrenci-veli-okul’’ iş birliğinin önemine inanan bir kurum olarak 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı “Okul Aile Birliği Genel Kurul Toplantısı”nı, 25 Ekim 2023 tarihinde gerçekleştirdik.

Okul paydaşlarını buluşturan toplantı, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. İlköğretim Kurumları Müdürümüz Kadriye Toker ve Anadolu Lisesi ve Fen Lisesi Müdürümüz Engin İnal, toplantıda söz alarak bu yıl yapılan etkinlik ve gerçekleştirilecek çalışmalarla ilgili katılımcıları bilgilendirdi. 8. sınıf öğrencimiz Zeynep Ceren Çil ve Anadolu Lisesi IB DP 12. sınıf öğrencimiz Mustafa Alp Yalçın ise okulumuzda aldıkları nitelikli eğitim ve okulumuzun eğitim yaşamlarına olan katkılarını katılımcılara videolarla aktardılar.

Öğrencilerimizin paylaşımlarının ardından söz alan Genel Müdür Yardımcımız Dr. Seva Demiröz ise içinde bulunduğumuz çağın gereksinimlerine dönük eğitim alanında yaşanan değişim ve dönüşümleri paylaştı. Uluslararası Bakalorya Programına uygun çağdaş eğitim programlarımız, öğrencilerimizin çok yönlü gelişimini hedefleyen proje ve çalışmalarımız gibi pek çok konuyu da ele aldı.

Yöneticilerimizin bilgilendirmeleri sonrası divan başkanlığı seçimine geçildi. Divan başkanlığı ve yazman seçiminin ardından da Okul Aile Birliği Yönetim Kurulu Eski Başkan Yardımcısı tarafından faaliyet raporu, Okul-Aile Birliği Denetleme Kurulu üyesi tarafından da denetleme raporu okundu. Hazirun tarafından ibra edilen raporların ardından “Yeni Yönetim Kurulu”, “Yeni Denetleme Kurulu” ve “Sosyal Etkinlik Kurulu” oylanarak ibra edildi.

2023-2024 eğitim-öğretim yılı için seçilen yönetim ve denetleme kuruluna görevlerinde başarılar dileriz.