Ana Sayfa/ARI ANADOLU LİSESİ, ARI ANADOLU LİSESİ IB DP, ARI FEN LİSESİ, ARI ÖNOKUL, İLKOKUL, ORTAOKUL, TÜM HABERLER/Öğretmenlerimizle “Daha İyi Bir Gelecek İçin Eğitim” Toplantısında Buluştuk

Öğretmenlerimizle “Daha İyi Bir Gelecek İçin Eğitim” Toplantısında Buluştuk

Önokul, İlköğretim Kurumları, Anadolu Lisesi ve Fen Lisesi öğretmenlerimize yönelik “2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Öğretim Kadrosu Paylaşım Toplantısı”nı Genel Müdür Yardımcımız Dr. Seva Demiröz liderliğinde 22 Ağustos 2022 tarihinde gerçekleştirdik.

“Eğitimi yeniden düşünmek: Daha bir iyi gelecek için eğitim” konulu paylaşım toplantısında; 21. yüzyıl yaklaşımı, eğitim modeli, öğrenci profili ile çağın beklediği beceri ve yetkinlikler kapsamlı olarak ele alındı.
Arı Okullarının değişen yüzyılda yeni hedefleri, çalışma ilkeleri ve yaklaşımları ile öğretmenlerin sürece uyumu ve değişimi için yapması gerekenler de toplantıda değerlendirildi.

We Met Our Teachers at the “Education for a Better Future” Meeting

We held the “2022-2023 Academic Year Academic Staff Meeting” with the participation of our Preschool, Primary Education Institutions, Anatolian High School and Science High School teachers on August 22, 2022 under the leadership of our Deputy General Manager Dr. Seva Demiröz.