Ana Sayfa/TÜM HABERLER/Ödül Alan Barış Şarkımız ve Proje Ortaklarımızla Çevrim İçi Ödül Törenine Katıldık

Ödül Alan Barış Şarkımız ve Proje Ortaklarımızla Çevrim İçi Ödül Törenine Katıldık

Türk Amerikan TV ve Global Co Lap Network tarafından ‘TATV Staff Picks Teens Dream 2022’ Video Challenge kazananlarına yönelik 7 Mayıs 2023 tarihinde çevrim içi düzenlenen ödül töreninde yerimizi aldık.

Uluslararası okullardan öğrenciler ve danışmanları ile video yarışmasını kazananlarının buluştuğu toplantıda; TATV Staff Picks Ödülü’nü ‘Barış Şarkısı’ ile kazanan ortaokul öğrencimiz Efe Aktaş’ın başarısının gururunu yaşadık.

Ortaokul öğrencilerimiz ile İspanya, Hollanda, ABD, Tayvan ve Hindistan’dan uluslararası okul öğrencilerinin, Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri konusunda farkındalığını artırmak ve dünyayı daha yaşanabilir daha barışçıl ve sürdürülebilir bir yer haline getirmek üzere hazırladığımız şarkıyla uluslararası iş birliği ve edindiğimiz kazanımları yeniden hatırladık.

Buluşmanın sonunda söz alan İlköğretim Kurumları Müdürümüz Kadriye Toker, yarışmada dereceye giren tüm öğrencileri tebrik ederek, bundan sonraki iş birliklerinde başarılar diledi.

https://tatv.us/tatv-staff-picks-2022/

We Attended the Online Award Ceremony with Our Award Winning Peace Song and Project Partners

We took our place in the online award ceremony 2023 for the winners of the ‘TATV Staff Picks Teens Dream 2022’ Video Challenge by Turkish American TV and Global Co Lap Network on May 7th, 2023.

2023-05-20T12:22:57+03:00 7 Mayıs 2023|TÜM HABERLER|