Ana Sayfa/İLKOKUL, ORTAOKUL, TÜM HABERLER/LÖSEV’den Okulumuza Bilgilendirme Ziyareti

LÖSEV’den Okulumuza Bilgilendirme Ziyareti

T. C. Milli Eğitim Bakanlığı ve Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) iş birliği ile yürütülen Lösemi hastalığı ve tedavisi ile ilgili öğrencileri bilgilendirmeye yönelik okul ziyaretleri kapsamında 4 ve 6. sınıf öğrencilerimizin yer aldığı bilgilendirme toplantısı, LÖSEV görevlisi rehberliğinde 8 Mart 2024 tarihinde gerçekleştirildi.

Toplantıda Lösemi hastalığı ve LÖSEV’in çalışmaları ile ilgili bilgi edinme olanağı bulan öğrencilerimiz; merak ettikleri soru da vakıf görevlisi tarafından yanıt buldular. LÖSEV tarafından yürütülen çalışmalara gönüllü olarak katkıda bulunmanın ise Lösemiye karşı farkındalık oluşturma ve mücadelede önemini bir kez daha kavradılar.

“Informational Visit to Our School by LÖSEV”

As part of the collaboration between the Ministry of National Education of the Republic of Turkey and the Foundation for Children with Leukemia (LÖSEV), an informative session was conducted for 4th and 6th-grade students regarding leukemia disease and its treatment during a school visit. The briefing meeting, led by a representative from LÖSEV, took place on March 8, 2024.

2024-03-11T16:08:22+03:00 8 Mart 2024|İLKOKUL, ORTAOKUL, TÜM HABERLER|