Ana Sayfa/ARI ANADOLU LİSESİ, ARI ANADOLU LİSESİ IB DP, ARI FEN LİSESİ, ARI ÖNOKUL, İLKOKUL, ORTAOKUL, TÜM HABERLER/Kurum Çalışanlarımıza “Plaket Takdim Töreni” Düzenledik

Kurum Çalışanlarımıza “Plaket Takdim Töreni” Düzenledik

Emek ve özverileriyle kurumumuza uzun yıllar hizmet eden çalışanlarımıza yönelik “Plaket Takdim Töreni”ni Genel Müdür Yardımcılarımız Dr. Seva Demiröz ve Seda Tarman, yöneticilerimiz ve çalışanlarımızın katılımıyla, 27 Ağustos 2022 tarihinde gerçekleştirdik.

Kurulduğu günden bugüne aklın ve bilimin rehberliğinde örnek ve öncü bir kurum olan okulumuzda 10. ve 20. hizmet yılını doldurmanın onurunu yaşayan değerli çalışanlarımız plaketlerini yöneticilerimizden aldılar.

Törenin ardından konuşan ve çalışanlarımıza özverili çalışmalarıyla kurumumuza verdikleri hizmetler için teşekkür eden Genel Müdür Yardımcımız Seda Tarman, yeni eğitim öğretim yılında da yepyeni başarıları birlikte paylaşma dileğinde bulundu.

Tören, plaket alan çalışanlarımızı ve yöneticilerimizi aynı karede buluşturan fotoğraf çekimi ile tamamlandı.

We Organized a Ceremony for Our Institutional Employees

We held a ceremony  for our employees who have been working  at our institution for many years with their efforts and devotion, with the participation of our Deputy General Managers Dr. Seva Demiröz and Seda Tarman, our managers and employees on August 27, 2022.