Ana Sayfa/İLKOKUL, TÜM HABERLER/İlkokul Öğrencilerimizin Yabancı Dildeki Başarılarına Uluslararası Sertifika

İlkokul Öğrencilerimizin Yabancı Dildeki Başarılarına Uluslararası Sertifika

İlkokul öğrencilerimizin uluslararası yabancı dil sınavlarındaki başarılarını kutlama ve sertifikaları ile buluşturmaya yönelik  “Golden Bees Sertifika Töreni”mizi 14 Aralık 2022 tarihinde Çankaya Üniversitesi Konferans Salonunda gerçekleştirdik.

Törenin açılışında konuşan Uluslararası Proje ve Sınav Koordinatörümüz Ekaterina Bozdoğan, öğrencilerimizi başarılarından dolayı kutladı ve elde edilen uluslararası başarıların Arı Okulları Yabancı Diller Eğitimi Merkezi’nin rehberliğinde yürütülen yabancı dil öğretim programlarımızın olumlu bir sonucu olduğunu belirtti.

Bozdoğan’ın konuşmasının ardından Cambridge Language Assessesment Starters,  Movers ve Flyers ile TOEFL Primary (Test 2) sınavında başarılı olan öğrencilerimiz, uluslararası sertifikalarını öğretmen ve yöneticilerimizden almanın mutluluğunu yaşadılar.

Geçtiğimiz yıllarda uluslararası sınavlarda önemli başarılara imza atan öğrencilerimiz ise duygu ve düşüncelerini paylaşarak gelecek yıl sınavlara katılacak öğrencilerimizi yüreklendirdiler.

Toplantıda söz alan ve erken yaşta dil becerilerinin geliştirilmesinin önemine dikkat çeken Yabancı Diller ve Uluslararası Programlar Danışmanımız Dr. Bülent İnal ise çok dillilik, uluslararası anlayış ve okulumuzda yürüttüğümüz Uluslararası Bakalorya İlk Yıllar Programı (IB PYP) ile ilgili düşüncelerini paylaştı.

Öğrencilerimizin uluslararası başarılarının coşkuyla kutlandığımız törende müzikal beceriler de katılımcıların beğenisine sunuldu. İlkokul öğrencilerinden oluşan koro ve ortaokul orkestramız başarılı performansları ve seslendirdikleri yabancı dilde şarkılarla töreni renklendirdiler.

Our Primary School Students Received International Foreign Language Achievement Certificates

We held our “Golden Bees Certificate Ceremony 2022” ceremony, which aimed to celebrate the success of our primary school students in international foreign language exams and bring them together with their certificates, on December 14th, 2022 at the Çankaya University Conference Hall.

2023-01-02T13:23:32+03:00 14 Aralık 2022|İLKOKUL, TÜM HABERLER|