Ana Sayfa/ARI İLKÖĞRETİM KURUMLARI, BAŞARILAR, TÜM HABERLER/İlköğretim Kurumları Öğrencilerimizin Başarılarını “Karne Günü Ödül Töreni”nde Kutladık

İlköğretim Kurumları Öğrencilerimizin Başarılarını “Karne Günü Ödül Töreni”nde Kutladık

İlköğretim Kurumları öğrencilerimizin çok yönlü gelişimleriyle elde ettikleri başarılarını kutlamaya yönelik “Karne Günü Ödül Töreni”mizi 19 Ocak 2024 tarihinde gerçekleştirdik.

Törende ilk sözü alan ve öğrencilerimizin çok yönü gelişimlerini görmekten duyduğu mutluluğu ifade eden İlköğretim Kurumları Müdürümüz Kadriye Toker, öğrencilerimizi başarılarından dolayı kutladı.

Akademik başarının yanı sıra sosyal, kültürel, sportif ve sanatsal alanlarla bölgesel ve ulusal düzeyde başarılı olan öğrencilerimiz ödüllerini Okul Müdürümüzden alırken dönem sonu not ortalamalarına göre 1,2 ve 3. olan öğrencilerimiz törende duyuruldu.

Öğrencilerimizin başarılarının gururu ve mutluğunu paylaştığımız törenimizi, coşkuyla söylediğimiz Arı Marşı ile tamamladık.

We Celebrated the Achievements of Our Primary School Students at the “Report Card Day Award Ceremony”

We held our “Report Card Day Award Ceremony” on January 19, 2024, to celebrate the achievements of our Primary School students through their versatile development.

2024-02-07T10:57:04+03:00 19 Ocak 2024|ARI İLKÖĞRETİM KURUMLARI, BAŞARILAR, TÜM HABERLER|