Ana Sayfa/ORTAOKUL, TÜM HABERLER/İletişim Uzmanı Velimizden Dijital Dünya ve Sosyal Medya Üzerine Öneriler

İletişim Uzmanı Velimizden Dijital Dünya ve Sosyal Medya Üzerine Öneriler

Öğrencimiz Zeynep Lal Dündar’ın velisi İletişim Uzmanı Dr. Lale Şıvgın Dündar; iletişim dünyası, sosyal medya içerikleri, haberler, dijital dünyanın olanakları ve tehditleri üzerine bir söyleşi için 6. sınıf öğrencilerimizle 24 Mart 2023 tarihinde buluştu.

Zengin içerikli sunumunu örneklerle renklendiren velimiz; bilgi düzensizliği, bilgiye ulaşım ve bilgi düzensizliğine ulaşım araçları, manipülasyon, yapay zeka sahteciliği, dezenformasyon kullanımı ve kullanım alanları ve sosyal medyada paylaşım konularında öğrencilerimizi bilgilendirdi.  Paylaşımlarının ardından konuya ilişkin önerilerini de paylaşan Dündar; öğrencilerimizin merak ettiği soruları yanıtladı.

Öğrencilerimizi dijital dünya üzerine bilgilendiren ve paylaşımlarıyla bilinçli sosyal medya kullanımı konusunda rehberlik eden değerli velimiz Lale Şıvgın Dündar’a katılımı ve paylaşımları için teşekkür ederiz.

Suggestions about the Digital World and Social Media from Our Communication Specialist and Parent

Communication Specialist Lale Şıvgın Dündar, parent of our student Zeynep Lal Dündar; met with our 6th-grade students on March the 24th, 2023, for a conversation about the world of communication, social media contents, news, the possibilities and threats of the digital world.

2023-03-27T12:16:09+03:00 24 Mart 2023|ORTAOKUL, TÜM HABERLER|