Ana Sayfa/ORTAOKUL, TÜM HABERLER/iEARN Sanal Sergisinde Uluslararası Doğa Dostu Projemizi Anlattık

iEARN Sanal Sergisinde Uluslararası Doğa Dostu Projemizi Anlattık

Ortaokul öğrencilerimizin uluslararası iş birliği ile yürüttüğü ‘SustainaBEEs’ projemiz ile Dünyanın dört bir yanından öğrenciler ve eğitimcileri “BM Gündemi 2030 ve Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri” doğrultusunda çevre, kültür ve eğitim projelerini sergilemek üzere buluşturan ve 23 Mayıs’ta çevrim içi düzenlenen iEARN Sanal Sergisine katıldık.

Türkiye, ABD, Tayvan, Yunanistan, İspanya, Gana, Hollanda ve Japonya’daki proje ortağı öğrenciler ile şehirlerdeki çevre sorunları, atık yönetimi ve sürdürülebilir eğitim konularında yürüttüğümüz iEARN ve eTwinning işbirliğinin ürünü olan ‘SustainaBEEs’ projemiz; öğrencilerimiz Kuzey Taştekin ve Ayça Yeşil tarafından küresel sergide paylaşıldı. Kültürler arası etkileşimi ve çevre bilincini önceleyen projede öğrencilerimiz; İngilizceyi etkin kullanma, dil okuryazarlığı ve bilgi ve iletişim teknolojileri becerilerini başarıyla uluslararası projeye yansıttılar.

Öğrencilerimizi ve küresel projede öğrencilerimize rehberlik eden öğrencilerimiz kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

We Presented our International Nature-Friendly Project at the iEARN Virtual Exhibition

On May 23, 2024, we participated in the “iEARN Virtual Exhibition” to present our ‘SustainaBEEs’ project, an international initiative led by our middle school students to promote environmental sustainability.

2024-05-28T11:19:19+03:00 23 Mayıs 2024|ORTAOKUL, TÜM HABERLER|