Ana Sayfa/ORTAOKUL, TÜM HABERLER/iEARN Sanal Sergisinde Farkındalık Oluşturan Uluslararası Projemizi Paylaştık

iEARN Sanal Sergisinde Farkındalık Oluşturan Uluslararası Projemizi Paylaştık

Küresel düzeyde okul, öğretmen ve öğrencileri çevrim içi ortamda buluşturan ve dünya sorunlarına disiplinler arası projelerle çözüm aranmasına olanak sağlayan Uluslararası Eğitim ve Kaynak Ağı’nın (iEARN), 25 Mayıs 2023 tarihinde gerçekleştirilen Sanal Proje Sergisine Özel Arı Ortaokulu olarak ev sahipliği yaptık.

Farklı yaş gruplarındaki öğrenciler ile yaratıcı ve dil sanatlar, sosyal bilimler ve STEM’i ile ilgilenen öğrencileri bir araya getiren küresel ağın sergisinde; 6. sınıf öğrencilerimiz Beliz Ozar ve Bennu Köse disiplinler arası ‘Do Good, Save Food’ Projemizi dünyanın çok çeşitli ülkelerinde öğrenci ve eğitimcilere sundular. Öğrencilerimizin STEAM çalışma ve araştırmalarını paylaştığı uluslararası etkinlikte, 8. sınıf öğrencilerimiz Ela Uğurlu ve Beren Nisa Kutsal ise sunuculuk görevini üstlendiler.

Bağımsız dil kullanıcıları olarak yabancı dili etkin kullanma becerilerini küresel bir etkinlikte gösteren ve başarılı sunuculukları ile bizleri gururlandıran öğrencilerimizi yürekten kutluyoruz.

We Shared Our Awareness-Raising International Project at iEARN Virtual Exhibition

Arı Private Middle School co-hosted the Virtual Project Exhibition of the International Education and Resource Network (iEARN) USA, which brings together schools, teachers and students at a global level online and enables solutions to world problems with interdisciplinary projects.

2023-05-27T12:22:49+03:00 25 Mayıs 2023|ORTAOKUL, TÜM HABERLER|