Ana Sayfa/ORTAOKUL, TÜM HABERLER/8. Sınıf Öğrencilerimizle LGS Sınavı Öncesi Bilgilendirme Toplantısı ve Motivasyon Buluşması

8. Sınıf Öğrencilerimizle LGS Sınavı Öncesi Bilgilendirme Toplantısı ve Motivasyon Buluşması

8. sınıf öğrencilerimize yönelik “LGS Sınavı Öncesi Bilgilendirme Toplantısı” ve LGS sınavına sayılı günler kala öğrencilerimizin sınav motivasyonlarını artırmaya yönelik eğlence dolu etkinliğimizi, 25 Mayıs 2023 tarihinde gerçekleştirdik.

Çankaya Üniversitesi Mavi Salonda düzenlediğimiz ve İlköğretim Kurumları Müdürümüz Kadriye Toker, yönetici, uzman ve öğretmenlerimizin de yer aldığı bilgilendirme toplantısında öğrencilerimiz; ölçme-değerlendirme ve rehberlik uzmanımızdan sınava ilişkin merak ettikleri sorulara yanıt buldular. Toplantıda söz alan Okul Müdürümüz ise etkin ve verimli bir hazırlık yılı geçiren öğrencilerimize LGS sınavında başarılar diledi.

Toplantının ardından yönetici, uzman ve öğretmenlerimiz eşliğinde “Arı Spor ve Etkinlik Merkezi”nde gerçekleştirdiğimiz motivasyon buluşmasına katılan öğrencilerimiz, yoğun geçen bir yılın ardından birbirinden güzel müzikler ve yiyecekler eşliğinde eğlenerek moral buldular.

2023-05-25T15:36:00+03:00 25 Mayıs 2023|ORTAOKUL, TÜM HABERLER|