Ana Sayfa/İLKOKUL, ORTAOKUL, TÜM HABERLER/Dünya Tiyatro Günü’nde Öğrencilerimize Kadri Özcan ve Tiyatro Libra İmzalı Oyun ve Söyleşi

Dünya Tiyatro Günü’nde Öğrencilerimize Kadri Özcan ve Tiyatro Libra İmzalı Oyun ve Söyleşi

40’ıncı yıl etkinliklerimiz ve “27 Mart Dünya Tiyatro Günü” kutlamaları kapsamında Devlet Tiyatroları Sanatçısı Kadri Özcan ve Tiyatro Libra oyuncularını İngilizce tiyatro oyunu sahnelemek ve öğrencilerimizle tiyatro üzerine söyleşi gerçekleştirmek üzere 27 Mart 2024 tarihinde konuk ettik.

Bu özel günde öğrencilerimizle bir araya gelen Kadri Özcan ve Tiyatro Libra ekibi,  “Midas with the Donkey Ears” adlı oyunda birbirinden renkli anlatımları ve sahne performanslarıyla öğrencilerimize İngilizce tiyatro deneyimi yaşattı.

Oyunun ardından ise Genel Müdür Yardımcımız Seda Tarman ile Okul Müdürümüz Kadriye Toker’in de yer aldığı söyleşiye geçildi. 2, 3, 4, 5, 6 ve 7. Sınıflar Tiyatro Kulübü öğrencilerimiz söyleşide, tiyatro ve oyunculuk mesleği ile ilgili merak ettikleri sorulara ünlü tiyatroculardan yanıt buldular.

Öğrencilerimize keyifli bir tiyatro oyunu sahneleyen ve öğrencilerimize “tiyatro” ile ilgili keyifli ve bilgi dolu bir söyleşi deneyimi yaşatan Kadri Özcan’a ve Tiyatro Libra ekibine, katılımları ve değerli paylaşımları için teşekkür ederiz.

On World Theatre Day, Students Engage with Play and Discussion by Kadri Özcan and Theatre Libra

As part of our 40th anniversary celebrations and the observance of “World Theatre Day” on March 27, 2024, we hosted Kadri Özcan and the actors from Theatre Libra to stage an English-language theater play and engage in a discussion with our students.

2024-04-20T11:39:24+03:00 27 Mart 2024|İLKOKUL, ORTAOKUL, TÜM HABERLER|