Ana Sayfa/İLKOKUL, TÜM HABERLER/Disiplinler Arası Projede İngilizce Becerilerimizi Gösterdik

Disiplinler Arası Projede İngilizce Becerilerimizi Gösterdik

4.sınıf öğrencilerimize yönelik Türkçe, sosyal bilgiler, fen bilimleri, matematik, beden eğitimi, müzik ve görsel sanatlar zümreleri iş birliğiyle; İngilizce öğretmenlerimiz rehberliğinde yürüttüğümüz “Transdisciplinary Bee Team Projesi”ni 14-18 Mart 2022 tarihleri arasında gerçekleştirdik.

“Neredeyim?”, “Ben kimim?”, “Sağlıklı Yaşam” ve “Çevreyi Koruma” temalarında disiplinler arası yürütülen ve öğrencilerimizin kalıcı öğrenmelerini sağlamanın yanı sıra eleştirel düşünme becerilerini de geliştirmelerine dönük projede; STEAM çalışmaları ve Web 2.0 araçlarından da etkin biçimde yararlanıldı.

Bireysel ve takım çalışmalarıyla öğrendiklerini içselleştirip gerçek yaşamla ilişkilendirerek  hazırlanan öğrencilerimiz sunumlarını, etkileşimli bir ortamda İngilizceyi etkin kullanarak ailelerine aktardılar.

We Presented Our Skills in English in the Transdisciplinary Project

We had the “Transdisciplinary Bee Team Project” for our 4th grade students under the guidance of our English teachers by cooperating with the departments of Turkish, Social Studies, Science, Mathematics, Physical Education, Music, Arts on 14th-18th March 2022.

2022-03-23T18:06:36+03:00 18 Mart 2022|İLKOKUL, TÜM HABERLER|