Ana Sayfa/ARI İLKÖĞRETİM KURUMLARI, ORTAOKUL, TÜM HABERLER/Birleşmiş Milletler Türkiye Ofisi Yöneticisi Tom Delrue’yi Çevrim İçi Söyleşide Konuk Ettik

Birleşmiş Milletler Türkiye Ofisi Yöneticisi Tom Delrue’yi Çevrim İçi Söyleşide Konuk Ettik

Birleşmiş Milletler Türkiye Temsilciliği Ofis Yöneticisi Tom Delrue; 7.sınıf Junior Model United Nations Kulübü öğrencilerimiz ile 19 Ocak 2022 tarihinde çevrim içi söyleşide bir araya geldi.

6, 7 ve 8. sınıf öğrencilerimizin de izleyici olarak katıldığı buluşmada öğrencilerimiz; Birleşmiş Milletler’in tarihçesi, komiteleri ve sürdürülebilebilir kalkınma hedeflerini Delrue’nin kapsamlı sunumuyla öğrenme olanağı buldular.

Sunumun ardından Delrue, 7. Sınıf JMUN Kulübü öğrencilerimizin Birleşmiş Milletler ile ilgili merak ettikleri soruları da içtenlikle yanıtladı.

Bizler de öğrencilerimizle çevrim içi söyleşide buluşan Birleşmiş Milletler Türkiye Temsilciliği Ofisi Yöneticisi Tom Delrue’ye katılımı ve değerli paylaşımları için teşekkür ederiz.

We Hosted Director of the United Nations Turkey Office on a webinar

 Tom Delrue, Director of the United Nations Office in Turkey;  met with  6th,7th and 8th grade students and answered some questions addressed by 7th grades Junior Model United Nations Club students in a webinar on January 19th, 2022.

2022-01-25T09:11:09+03:00 19 Ocak 2022|ARI İLKÖĞRETİM KURUMLARI, ORTAOKUL, TÜM HABERLER|