Ana Sayfa/ARI ANADOLU LİSESİ, ARI ANADOLU LİSESİ IB DP, ARI FEN LİSESİ, TÜM HABERLER/Almanca ve İspanyolca Becerilerimizi “Avrupa Diller Günü Proje Sunumları” ile Gösterdik

Almanca ve İspanyolca Becerilerimizi “Avrupa Diller Günü Proje Sunumları” ile Gösterdik

Anadolu Lisesi ve Fen Lisesi 10. sınıf öğrencilerimizin Almanca ve İspanyolca hedef dillerini etkin kullanmaları ve yeni bilgilere ulaşarak bu özel günü kutlamalarını sağlamaya yönelik “Avrupa Diller Günü Proje Sunumları”mızı 27-28 Eylül 2023 tarihlerinde gerçekleştirdik.

Etkinlikte Almanca ve İspanyolca diline giren yabancı sözcükler ile ilgili sunumlarını özenle hazırlayan öğrencilerimiz; edindikleri pek çok bilgiyi etkin yabancı dil becerileriyle birbirleriyle paylaştılar.

We demonstrated our German and Spanish skills with “European Day of Languages Project Presentations”

We held our “European Day of Languages Project Presentations” on 27-28 September 2023, with the aim of ensuring that our Anatolian High School and Science High School 10th grade students use their target languages German and Spanish effectively and celebrate this special day by accessing new information.

Our students carefully prepared their presentations about foreign words in German and Spanish and shared a lot of the knowledge they acquired with each other.