Ana Sayfa/ORTAOKUL, TÜM HABERLER/Akademisyen Mona Aykul Almanca Söyleşide “Geleceğin Dünyası için Dijital Yetkinlikleri” Anlattı

Akademisyen Mona Aykul Almanca Söyleşide “Geleceğin Dünyası için Dijital Yetkinlikleri” Anlattı

Türk-Alman Üniversitesi Öğretim Görevlisi Mona Aykul, 7.sınıf Almanca öğrencilerimiz ile 18 Ocak 2023 tarihinde “Geleceğin Dünyası için Dijital Yetkinlikler” konulu çevrim içi söyleşide buluştu.

“Geleceğin Dünyası için Dijital Yetkinlikler” ile ilgili kapsamlı Almanca sunumuyla öğrencilerimizi bilgilendiren ve dijital yetkinliklerin yararlarını ayrıntılı olarak açıklayan Aykul; öğrencilerimizin konu ile ilgili merak ettiği soruları içtenlikle yanıtladı.

Günümüz dünyasında öne çıkan dijital yetkinlikler üzerine öğrencilerimize bilgi veren Mona Aykul için hazırlanan teşekkür belgesi ve TEMA Vakfına Mona Aykul adına okulumuz tarafından yapılan fidan bağışının görseli, söyleşinin sonunda paylaşıldı.

Değerli akademisyene, katılımı ve dijital dünyaya ilişkin değerli paylaşımlarıyla öğrencilerimizde konu ile ilgili farkındalık oluşturduğu söyleşi için teşekkür ederiz.

Academician Mona Aykul Gave An Informative Presentation About “Digital Competencies for the World of the Future” Online

A Turkish-German University Lecturer Mona Aykul met our 7th grade German students in an online conversation on “Digital Competencies for the Future World” on January the 18th, 2023.

2023-01-21T10:09:04+03:00 18 Ocak 2023|ORTAOKUL, TÜM HABERLER|