Ana Sayfa/ORTAOKUL, TÜM HABERLER/8. Sınıf Öğrencilerimizle “Motivasyon” Konulu Toplantıda Buluştuk

8. Sınıf Öğrencilerimizle “Motivasyon” Konulu Toplantıda Buluştuk

8. sınıf öğrencilerimizin LGS sınavı öncesi motivasyonlarını artırmaya ve kalan sınav sürecini en etki biçimde yönetebilmelerine yönelik “Motivasyon” konulu bilgilendirme toplantımızı, 24 Mart 2023 tarihinde yönetici ve uzmanlarımız rehberliğinde gerçekleştirdik.

Yöneticilerimizin sınav sürecinde okulumuzda yürütülen uygulamaları ve öğrencilerimizin belirlediği hedeflere ulaşmaları için etkin katılımlarının önemini vurguladıkları toplantı; RPDM ve Ölçme Değerlendirme uzmanlarımızın açıklamaları ile sürdü.

Motivasyonun tanımı, hedef, koşullanma, özgüven ve erteleme konuları RPDM uzmanımız tarafından etkili ve somut örneklerle öğrencilerimizle paylaşıldı. Ölçme-Değerlendirme uzmanımız ise sınava kalan süreçte yapılabilecekler, sınav ve denemelerde soruları çözerken dikkat edilmesi gerekenler ve zaman planlamasına gibi pek çok konuda öğrencilerimizi bilgilendirdi.

We Met with our 8th Grade Students at the Meeting about “Motivation”

We held our meeting on “Motivation” under the guidance of our administrators and experts, to increase the motivation of our 8th-grade students before the LGS exam and to manage the remaining exam process in the most effective way on the 24th of March, 2023.

2023-03-27T12:17:13+03:00 24 Mart 2023|ORTAOKUL, TÜM HABERLER|