Ana Sayfa/ORTAOKUL, TÜM HABERLER/8. Sınıf Öğrencilerimize “LGS Bilgilendirme Toplantısı ve Motivasyon Etkinliği”

8. Sınıf Öğrencilerimize “LGS Bilgilendirme Toplantısı ve Motivasyon Etkinliği”

8. sınıf öğrencilerimize yönelik “LGS Sınavı Bilgilendirme Toplantısı ve Motivasyon Etkinliği”mizi İlköğretim Kurumları Müdürümüz Kadriye Toker, 8. Sınıflar Müdür Yardımcımız, Ölçme Değerlendirme Birimi Koordinatörümüz ve Rehberlik Uzmanımızın katılımı ve bilgilendirmeleriyle 20 Mayıs 2024 tarihinde gerçekleştirdik.

8. Sınıflar Müdür Yardımcımızın LGS sınavı ile ilgili genel bilgilendirmeleriyle başlayan toplantıda; Ölçme Değerlendirme Birimi Koordinatörümüzün sınavla ilgili geçmiş yılların istatistiklerini de içeren bilgilendirmelerini Rehberlik Uzmanımızın, LGS 2024 Sınavı ile ilgili merak edilen tüm soruları yanıtladığı bilgilendirmeleri izledi. Sınav öncesi döneme ilişkin öğrencilerimize önerilerde bulunan uzmanımız, zamanı ve yönergeleri doğru kullanmaya yönelik öğrencilerimizin yoğun ilgi gösterdiği bir de etkinlik gerçekleştirdi.

Toplantının son bölümünde söz alan Okul Müdürümüz Kadriye Toker ise sınav öncesi öğrencilerimizin motivasyonunu artırmaya yönelik paylaşımlarda bulunarak sınava girecek öğrencilerimize başarılar diledi.

2024-05-20T15:45:44+03:00 20 Mayıs 2024|ORTAOKUL, TÜM HABERLER|