Ana Sayfa/ORTAOKUL, TÜM HABERLER/7. Sınıf Veli ve Öğrencilerimize 8. Sınıf Süreci ile İlgili Bilgilendirme

7. Sınıf Veli ve Öğrencilerimize 8. Sınıf Süreci ile İlgili Bilgilendirme

7. sınıf veli ve öğrencilerimizi 8. sınıf süreci ile ilgili bilgilendirmeye yönelik çevrim içi toplantımızı, 5 Mart 2024 tarihinde gerçekleştirdik.

İlköğretim Kurumları Müdürümüz Kadriye Toker’in açılış konuşmasıyla başlayan toplantı; Fen Lisesi 9. sınıf öğrencimiz Efe Aktaş ve Anadolu Lisesi IB DP 11. Sınıf öğrencimiz Zeynep Sarıyüce’nin öğrencilerimize önerileriyle sürdü.

7. sınıf 2. dönem çalışmalarımız, hafta sonu kurs programı, uluslararası sınav takvimi, ARGE merkezi ve ölçme değerlendirme uygulamalarımız, “Okul 6 Gün Programı”,
SAEV ÜBB Sınavı, LGS çalışmalarımız ve hazırlık süreci ise yönetici, koordinatör ve uzmanlarımız tarafından veli ve öğrencilerimizle ayrıntılı olarak paylaşıldı.

Toplantı; rehberlik öğretmenimizin 7 ve 8. sınıflar rehberlik çalışmaları ile ilgili bilgilendirmeleri ve öğrencilerimizin SAEV Üstün Başarı Bursu ve LGS’ye Hazırlık sürecinde velilerimize önerileriyle tamamlandı.

“Information Session for 7th Grade Parents and Students Regarding the 8th Grade Process”

We conducted an online meeting on March 5, 2024, to inform the parents and students of the 7th grade about the 8th-grade process.

 

2024-03-11T16:11:16+03:00 5 Mart 2024|ORTAOKUL, TÜM HABERLER|