Ana Sayfa/İLKOKUL, TÜM HABERLER/4. Sınıf Velilerine SAEV ÜBB Sınavı Paylaşımı ve Arı Okulları Tanıtımı

4. Sınıf Velilerine SAEV ÜBB Sınavı Paylaşımı ve Arı Okulları Tanıtımı

“4. Sınıf SAEV ÜBB 2024 Sınavı”na okulumuz dışından katılacak öğrencilerin velilerine yönelik “SAEV 4.Sınıf ÜBB Sınavı Bilgilendirme ve Arı Okulları Tanıtım Toplantısı”nı velilerin yoğun ilgisiyle 7 Şubat 2024 tarihinde çevrim içi gerçekleştirdik.

İlköğretim Kurumları Müdürümüz Kadriye Toker’in açılış konuşmasıyla başlayan toplantıda; Sıtkı Alp Eğitim Vakfı ve Çankaya Üniversitesi Mütevelli Heyeti Üyesi ve Genel Müdür Yardımcımız Dr. Seva Demiröz, ÜBB sınavı ve okulumuza ilişkin ayrıntılı paylaşımlarıyla velileri bilgilendirdi.

Ortaokulda yürüttüğümüz eğitim-öğretim sürecine ilişkin merak edilenler ise “Arı’da Ortaokullu Olmak”, “Yabancı Dil Edinimi ve Yürütülen Projeler”, “Ölçme Değerlendirme ve Rehberlik Uygulamalarımız”; konulu kapsamlı sunumlarla yönetici, koordinatör ve rehber öğretmenimiz tarafından kapsamlı olarak açıklandı.

We held Arı Private Schools and Scholarship Exam (SAEV-ÜBB) Information Meeting

We held an online (SAEV-ÜBB) Information and introduction to Arı schools Presentation Meeting’ on February 7th, 2024. with the enthusiastic participation of parents whose children will participate in the “4th Grade SAEV ÜBB 2024 Exam” from outside of our school.

2024-02-21T14:11:07+03:00 7 Şubat 2024|İLKOKUL, TÜM HABERLER|