Ana Sayfa/İLKOKUL, TÜM HABERLER/3. Sınıf Öğrenci ve Velilerimizle Bilgi İşlemsel Düşünme Becerilerimizi Sınadık

3. Sınıf Öğrenci ve Velilerimizle Bilgi İşlemsel Düşünme Becerilerimizi Sınadık

“3. Sınıflar Bilgi İşlemsel Düşünce “Veli-Öğrenci Atölye Çalışması”nı Çankaya Üniversitesi Dr. Öğretim Üyelerinden Abdül Kadir Görür ve Murat Saran’ın değerli katkıları ve ETM uzmanlarımız rehberliğinde 8-10 Mayıs 2023 tarihleri arasında gerçekleştirdik.

Etkinlikte bilgi işlemsel düşünme becerilerinin öğrencilere kazandırılmasının önemi ve küresel boyutta ülkelerin kalkınmasına olan etkileri akademisyenler tarafından kapsamlı olarak veli öğrencilerimizle paylaşıldı. Bilgi işlemsel düşünme becerisine ilişkin derslerde pek çok kazanım edinen öğrencilerimiz ve atölye çalışmasında öğrencilerimizin yanında yer alan velilerimiz ise birbirinden renkli oyunları uzmanlarımızın bilgilendirmeleriyle deneyimledi.

Veli katılımlı ve eğlence dolu atölye çalışmasının ardından öğrencilerimiz; belge portfolyolarına bir yenisini daha eklemenin mutluğunu yaşadılar.

We Tested Our Computational Thinking Skills with Our 3rd Grade Students and Parents

We held the “3rd Graders Computational Thinking Parent-Student Workshop” with the  valuable contributions from Çankaya University Faculty Members Dr. Abdül Kadir Görür and Dr. Murat Saran and the guidance from our ETM experts between the 8th-10th May, 2023.

2023-05-17T09:03:38+03:00 10 Mayıs 2023|İLKOKUL, TÜM HABERLER|