Ana Sayfa/ARI ANADOLU LİSESİ, ARI ANADOLU LİSESİ IB DP, ARI FEN LİSESİ, İLKOKUL, ORTAOKUL, TÜM HABERLER/“2022-2023 Okul Aile Birliği Genel Kurul Toplantısı”nda Buluştuk

“2022-2023 Okul Aile Birliği Genel Kurul Toplantısı”nda Buluştuk

Eğitim öğretimde okul ile aile arasında kurulan sağlıklı ve açık iletişimin, oluşturulan tutum birliğinin, kalite ve başarıya ulaşmadaki gücüne olan inancımızla; “2022-2023 Okul Aile Birliği Genel Kurul Toplantısı”nı 26 Ekim 2022 tarihinde gerçekleştirdik.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan toplantı; yöneticilerimizin paylaşımları ile sürdü. Anadolu Lisesi ve Fen Lisesi Müdürümüz Engin İnal ve İlköğretim Kurumları Müdürümüz Kadriye Toker okullarımızda geçtiğimiz yıl yürütülen ve bu yıl yürütülecek proje ve çalışmaları katılımcılarla paylaştılar.

Yöneticilerimizin ardından söz alan Genel Müdür Yardımcımız Dr. Seva Demiröz ise kurumsal yapımız, çağdaş eğitim uygulamalarımız, çağımızın gerektirdiği beceri ve yetkinlikler, merkez ve birimlerimizin çalışmaları ve eğitimdeki dönüşüm ile okul- aile iş birliğinin öğrenci başarısına olan olumlu etkisi üzerine konuştu.

Eğitim yaşamlarını uzun yıllardır okulumuzda sürdüren 8. sınıf öğrencimiz Kerem Hamzaoğlu ve 12. sınıf öğrencimiz Ece Tuncer’in duygu ve düşüncelerini paylaşmasının ardından da seçimlere geçildi. Divan başkanlığı ve saymanlık seçimini okul aile birliği denetleme raporlarının okunması izlerken denetleme kurulu ve sosyal etkinlikler kuruluna veli seçimleri ile 2022-2023 Okul Aile Birliği Genel Kurulu” tamamlandı.

Toplantıda yeni seçilen yönetim ve denetleme kuruluna, görevlerinde başarılar diliyoruz.

Meeting of the “2022-2023 School, Family and Community Council”

We held the “2022-2023 School, Family and Community Council Meeting” on October 26, 2022 where new executives were elected. We believe in the power of a healthy and open communication between the school and the family in education is essential in achieving quality and success.

We wish the newly elected board members success in their endeavors.