Ana Sayfa/İLKOKUL, TÜM HABERLER/1. Sınıf Velilerimizle “İngilizce Dil Öğretim Programı Uygulamalarımız” Toplantısında Buluştuk

1. Sınıf Velilerimizle “İngilizce Dil Öğretim Programı Uygulamalarımız” Toplantısında Buluştuk

1.sınıflar uyum programı etkinliklerimiz kapsamında “1. Sınıflar İngilizce Dil Öğretim Programı Uygulamalarımız” konulu veli bilgilendirme toplantımızı, Çankaya Üniversitesi Yabancı Diller Bölüm Başkan Vekili ve Yabancı Diller ve Uluslararası Programlar Danışmanımız Dr. Bülent İnal rehberliğinde, 5 Eylül 2023 tarihinde çevrim içi gerçekleştirdik.

Toplantıda ilk sözü alan Akademik Danışmanımız İnal, diller için Avrupa başvuru metni ile uyumlu hedeflerimizden dil ediniminin önemine, dil ediniminde farklı süreçlerden uluslararası sınavlara, İngilizce aksanlardan dil kullanımında öğrenci özerkliğine kadar pek çok konuda velilerimizi bilgilendirerek önerilerde bulundu.

Haftalık ders saatleri, çevrim içi ve çevrimdışı destekli İngilizce programı, PYP çalışmaları ve portfolyo ürün dosyası vd. İngilizce programımıza ilişkin merak edilenler ise 1 ve 2. Sınıflar Zümre Başkanımız tarafından ayrıntılı olarak velilerimizle paylaşıldı.

We Met with Our 1st Grade Parents at the “English Language Teaching Programme and Practices” Meeting

Within the scope of our 1st grade adaptation program activities, we held our parental information meeting on “Our 1st Grade English Language Teaching Program Practices” online on September 5, 2023 under the guidance of Dr. Bülent İnal, Deputy Head of Foreign Languages Department and International Programs Advisor at Çankaya University.

2023-09-22T09:16:46+03:00 5 Eylül 2023|İLKOKUL, TÜM HABERLER|