Ana Sayfa/ORTAOKUL, TÜM HABERLER/“Yürekli Gençler”imizden Depremden Etkilenen Kardeşlerine “Karne Hediyesi”

“Yürekli Gençler”imizden Depremden Etkilenen Kardeşlerine “Karne Hediyesi”

Özel Arı Okulları olarak depremden etkilenen yurttaşlarımıza yönelik desteklerimizi bu kez de 5. sınıf öğrencilerimizle yürüttüğümüz “Yürekli Gençler” toplumsal sorumluluk projesi “Karne Hediyesi” etkinliğiyle sürdürdük.

“Yürekli Gençler”imiz bu anlamlı süreci,  “Toplumsal Dayanışma”, “Paylaşım” ve “Duyarlılık”  temalarına uygun olarak Kahramanmaraş Elbistan’daki kardeş okul öğrencileri için özel seçtikleri kitaplara içi sevgi dolu sözcükler içeren mektuplar yazarak başlattılar. Tüm ilköğretim öğrencilerimizi de bu iyilik hareketi için bilgilendiren öğrencilerimiz; ihtiyaç sahibi öğrencileri kitap ve temel kırtasiye malzemeleriyle buluşturmak için liderlik ettiler.

Etkinlikte mektupları zarflayan, okul kütüphanesine kitap toplayan, her bir öğrenci için temel kırtasiye malzemeleri içeren hediye paketlerini özenle hazırlayan öğrencilerimiz; sosyal sorumluluk ve duyarlılıklarıyla örnek bir çalışmada yer almanın mutluluğunu yaşadılar.

Bu anlamlı projeyi iyilik hareketine uygun biçimde yürüten tüm 5.sınıf öğrencilerimize sürece katkıda bulunan tüm veli, öğrenci, öğretmen, ARGEM uzmanları ve yöneticilerimize teşekkür ederiz.

2023-06-03T12:29:05+03:00 2 Haziran 2023|ORTAOKUL, TÜM HABERLER|