Ana Sayfa/ORTAOKUL, TÜM HABERLER/“Yürekli Gençler”imiz Sosyal Sorumluluk İçin Özveriyle Çalışıyor

“Yürekli Gençler”imiz Sosyal Sorumluluk İçin Özveriyle Çalışıyor

5. sınıf öğrencilerimizin ARGE uzmanlarımız rehberliğinde yürüttüğü “Yürekli Gençler” toplumsal sorumluluk projesi kapsamında, ihtiyaç sahibi öğrencilere okuma kitapları ve temel kırtasiye malzemelerini içeren karne hediyeleri göndermeye yönelik çalışmaları, 14 Nisan 2023 tarihinde başladı.

Projede beğenerek okudukları bir kitap seçen öğrencilerimiz; bu kitabın yaşamlarına etkileri, hissettirdiği duygular ve kitabı önerme nedenlerine ilişkin bir mektup yazdılar.

Ayrıca 8-12 Mayıs haftasında yaptıkları etkinliklerle, tüm öğrencilerimizi proje ile ilgili bilgilendiren yürekli gençlerimiz, bu dayanışma hareketine katılmaları için onları da isteklendirdiler.

Özveri ve toplumsal sorumluluk bilinciyle proje ve çalışmalarını sürdüren öğrencilerimizle gurur duyuyor, başarılı proje ve çalışmaları için kutluyoruz.

Our “Courageous Students” Work With Devotion for Their Social Responsibility

Our 5th-grade students who carried out the “Courageous Students” social responsibility project under the guidance of our R&D experts, sent lots of interesting kids books and basic stationery materials to students in need as an extra gift towards their report cards. The project started on April 14th, 2023.

2023-05-18T08:19:17+03:00 12 Mayıs 2023|ORTAOKUL, TÜM HABERLER|