Ana Sayfa/ORTAOKUL, TÜM HABERLER/Yazar Mavisel Yener Çevrim İçi Söyleşide Öğrencilerimizle Buluştu

Yazar Mavisel Yener Çevrim İçi Söyleşide Öğrencilerimizle Buluştu

6. sınıf öğrencilerimizle okuduğumuz “Mavi Zamanlar’’ adlı kitabın yazarı Mavisel Yener’i, 6 Haziran 2022 tarihinde çevrim içi söyleşide konuk ettik.

Şiir, öykü, masal, tiyatro oyunu, roman türlerinde pek çok esere imza atan yazar; söyleşiye, yazarlık sürecini anlatarak başladı. Kitap okumanın önemini vurgulayan Yener, yazmaya yönelen öğrencilerimiz için de önerilerde bulundu.

‘‘Mavi Zamanlar’’ kitabında, ‘‘Her şey yaşamın gizli geçitlerine yol alabilir, yeter ki gör.” sözleriyle her yaştan okurun yaşama farklı pencerelerden bakmasını sağlayan Yener, öğrencilerimizin sorularını da içtenlikle yanıtladı.

Söyleşinin ardından Mavisel Yener için hazırlanan teşekkür belgesi ve TEMA Vakfına yazar adına okulumuz tarafından yapılan fidan bağışının görseli, çevrim içi paylaşıldı.

Bizler de katılımı, öğrencilerimize yaşattığı bu güzel söyleşi deneyimi ve değerli paylaşımları için Mavisel Yener’e teşekkür ederiz.

Writer Mavisel Yener Met with Our Students in an Online Conversation

We hosted Mavisel Yener, the writer of the book “Mavi Zamanlar”, which we read with our 6th grade students, in an online interview on June 6, 2022.

2022-06-07T15:00:42+03:00 6 Haziran 2022|ORTAOKUL, TÜM HABERLER|