Ana Sayfa/İLKOKUL, ORTAOKUL, TÜM HABERLER/Uluslararası Projede İspanyol Öğrencilerle Çevrim İçi Buluşma

Uluslararası Projede İspanyol Öğrencilerle Çevrim İçi Buluşma

İlköğretim Kurumları öğrencilerimiz ile yürüttüğümüz eTwinning projemiz kapsamında “Dünyayı Dolaşmak Canlı Dil Öğrenmek” konulu çevrim içi bir buluşmayı, İspanya’da eğitim veren CRA Domingo de Guzman okulu öğrencileri ile 13 Şubat 2024 tarihinde gerçekleştirdik.

Öğrencileri okullarda kültür, dil ve refah ile ilgili küresel tartışmalarda etkin kılmayı amaçlayan projede tüm öğrenciler, “Mystery Zoom” adlı bilgi ve eğlence dolu bir oyunda İngilizce konuşulan ülkeleri araştırdılar ve tanıttılar.

Kültürler arası etkileşimi yüksek buluşmada İngilizceyi etkin kullanma becerilerini gösteren öğrencilerimiz ve İspanyol öğrenciler,  çevrim içi ortamda birbirlerini görmenin ve yeni dostluklar kurmanın heyecanını yaşadılar.

Online Meeting with Spanish Students in an International Project

As part of our eTwinning project involving Primary School students, we conducted a virtual meeting with students from CRA Domingo de Guzman school in Spain on February 13, 2024. The online interaction allowed students from both schools to engage, share experiences, and foster cross-cultural connections as part of our collaborative international initiative.

2024-02-21T14:39:16+03:00 13 Şubat 2024|İLKOKUL, ORTAOKUL, TÜM HABERLER|