Ana Sayfa/ORTAOKUL, TÜM HABERLER/Uluslararası Proje İçin Öğrencilerimiz Sordu İlköğretim Kurumları Müdürümüz Yanıtladı

Uluslararası Proje İçin Öğrencilerimiz Sordu İlköğretim Kurumları Müdürümüz Yanıtladı

7. sınıflar GOLD Kulübü öğrencilerimiz World-Water Project (Dünya Su Projesi) kapsamında İlköğretim Kurumları Müdürümüz Nermin Güney ile 14 Ocak 2022 tarihinde pandemi sürecinde okullarda su farkındalığı ve tüketim alışkanlıkları üzerine söyleşide buluştu.

Buluşmada Güney, öğrencilerimizin uluslararası etkileşime olanak sağlayan ve küresel sorunlara çözüm aranan projelerde etkin biçimde yer almalarından dolayı memnuniyetini belirtti. Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri ile ilgili güncel istatistiklerden okul politikasına kadar öğrencilerimizin yönelttiği pek çok soruyu içtenlikle yanıtladı.

Kulüp öğrencilerimiz; ABD, İspanya, İtalya ve Portekiz’deki proje ortağı okul öğrencileriyle su, hijyen ve Sürdürülebilir Kalkınma Hefefleri (SKH’ler) konusunda bölgesel ve küresel araştırmalarını sürdürecek.

Our Students Asked About the International Project,Our Principal of Primary Education Institutions Answered

Within the scope of the World-Water Project, our 7th grade GOLD Club students met with our Primary School Director Nermin Güney for an interview about water awareness and consumption habits in schools during the pandemic process on January 14th, 2022.

2022-01-17T18:18:25+03:00 14 Ocak 2022|ORTAOKUL, TÜM HABERLER|