Ana Sayfa/BAŞARILAR, ORTAOKUL, TÜM HABERLER/Uluslararası İspanyolca Projemize “Ulusal Kalite Ödülü”

Uluslararası İspanyolca Projemize “Ulusal Kalite Ödülü”

7 ve 8. sınıf İspanyolca dersi alan öğrencilerimizin İspanya, Fransa ve İtalya’daki öğrencilerle iş birliğinde içinde yürüttüğü “Unidos por nuestras lenguas. LAL Aprender Lengua Viva” projesi, okulumuza “Ulusal Kalite Ödülü” getirdi.

İspanya’daki dil ve kültür farklılıkları yansıtan ve Fransa’daki öğrencilerin ve öğrencilerimizin katılımı ile uluslararası boyuta ulaşan projede, “Ulusal Kalite Ödülü”nü getiren pek çok çalışma gerçekleştirildi. 

Yeni yıl kutlamalarından Avrupa Diller Günü kutlamalarına, proje ortaklarının kendi ülkelerindeki tarihi ve turistik yapılarından müzik türlerine, danslar ve edebiyata kadar pek çok farklı konuda kültürlerarası iletişim ve paylaşıma zemin hazırladı. Dijital platformlar aracılığı ile de farklı kültürler, uluslararası mektuplarla anlatıldı.

Projeye katılan öğrencilerimizi ve öğrencilerimize rehberlik eden öğretmenlerimizi kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

“National Quality Award” for our International Spanish Project

The “Unidos por nuestras lenguas LAL Aprender Lengua Viva” project carried out by our 7th and 8th grade students in collaboration with students from Spain, France and Italy,brought the “National Quality Award” to our school.

2022-08-11T14:00:24+03:00 9 Ağustos 2022|BAŞARILAR, ORTAOKUL, TÜM HABERLER|