Ana Sayfa/BAŞARILAR, ORTAOKUL, TÜM HABERLER/‘Peace Song’ Şarkımıza TATV Staff Pick ‘Young Producers’ Ödülü

‘Peace Song’ Şarkımıza TATV Staff Pick ‘Young Producers’ Ödülü

Ortaokul öğrencilerimizin ‘GOLD’ Projesi kapsamında proje ortağı ülke öğrenciler ile GlobalCoLab Network iş birliğiyle hazırladığı “Barış Şarkısı” Türk-Amerikan Televizyonu çalışanları tarafından “Genç Yapımcılar 2022” ödülüne değer görüldü.

Turkish Teens for Peace Eğitim Merkezinde çalışmalarını öğrencilerimiz; Türkiye, ABD, Vietnam, Hollanda, Hindistan ve İspanya’daki eğitim topluluklarında sürdürülebilir kalkınma hedeflerini gerçekleştirmeye yönelik çalışmalarını sürdürüyor. GlobalCoLab ağında yer alan proje ortağı okullarla birlikte farklı ülkelerdeki çocukların temiz su ve hijyen için gerekli olan koşulların sağlanması ve korunması, uygun fiyatlı temiz enerjiye erişim ile yoksulluk ve açlığa karşı mücadelede ortak çalışmalar yürütüyor.

Bu girişimimizin BM Gündemi 2030’u gerçekleştirmek için dünya çapındaki eğitim topluluklarında gündeme geleceğine inanıyor, bu önemli başarıya değer görülen öğrenci ve rehberlik eden öğretmenlerimizi kutluyoruz.

TATV Staff Pick ‘Young Producers’ Award for Peace Song

We are delighted to announce that ‘Peace Song’ created by Ari Private Middle School and ‘GOLD’ Project partners has been recognized with Staff Pick 2022 Award by Turkish-American Television in cooperation with GlobalCoLab Network.

Peace Song 2023 GOLD Countries – YouTube

“We can not prevent natural… – Turkish-American Television | Facebook

 

2023-04-26T09:58:34+03:00 24 Nisan 2023|BAŞARILAR, ORTAOKUL, TÜM HABERLER|