Ana Sayfa/ORTAOKUL, TÜM HABERLER/Tiyatro Oyuncuları Ayça ve Fatih Koyunoğlu ile Sanat Dolu Söyleşide Buluştuk

Tiyatro Oyuncuları Ayça ve Fatih Koyunoğlu ile Sanat Dolu Söyleşide Buluştuk

Değerli tiyatro oyuncuları  Ayça Koyunoğlu ve Fatih Koyunoğlu’nu; “27 Mart Dünya Tiyatro Günü” kapsamında tiyatro kulüplerimiz ve 6,7. sınıf öğrencilerimiz ile 20 Mart 2023 tarihinde okulumuzda konuk ettik.

Buluşma öncesi öğrencilerimiz;  ‘’27 Mart Dünya Tiyatro Günü’’ ile ilgili bilgilendirme sunumu yaparken 5.Sınıflar Tiyatro Kulübümüz ise Müzik ve Yaratıcı Drama Öğretmenlerimiz rehberliğinde “Oyununu Yönet’’  adlı seyirci etkileşimli sahne performansını ünlü tiyatro oyuncularına sergilediler.

Söyleşide, tiyatroya bu denli önem veren bir eğitim kurumuna konuk olmaktan duydukları memnuniyeti ifade eden Ayça  ve Fatih Koyunoğlu, öğrencilerimizin merak ettiği soruları içtenlikle yanıtladı. Tiyatroya ilgi duyan bir ortaokul öğrencisine önerilerinden üniversite yaşamlarına, tiyatroda oyun seçimlerinden çocuk ve gençlik tiyatrolarına, dizi, sinema ve tiyatro oyunculuğu arasındaki farklardan uluslararası alanda tiyatral gelişmelere kadar öğrencilerimizin yönelttiği pek çok soru Ayça  ve Fatih Koyunoğlu tarafından yanıt buldu.

Söyleşide okulumuzda yürütülen tiyatral etkinlikleri çok beğendiklerini ifade eden Koyunoğlu çifti; sahne sanatlarına ilgi duyan ve drama öğretmenlerimiz rehberliğinde yıl içinde pek çok oyuna hazırlanan bir öğrenci topluluğuyla bir araya gelmekten mutlu olduklarını söyledi.

Öğrencilerimize tiyatro konusunda önemli bilgiler veren ve merak edilen soruları içtenlikle yanıtlayan Ayça ve Fatih Koyunoğlu’na katılımları ve sanat dolu paylaşımları için teşekkür ederiz.

Our Meeting and Dialogue with Theater Actress Ayça Koyunoğlu and Theater Actor Fatih Koyunoğlu

As part of the “27th of March World Theater Day”, we welcomed our valuable guests a theater actress Ayça Koyunoğlu and actor Fatih Koyunoğlu, with our 6th and 7th grade theater club students at our school on March the 20th, 2023.

2023-03-23T09:04:17+03:00 20 Mart 2023|ORTAOKUL, TÜM HABERLER|