Ana Sayfa/ARI ANADOLU LİSESİ, ARI ANADOLU LİSESİ IB DP, ARI FEN LİSESİ, TÜM HABERLER/Sanatın Pek Çok Rengini “Sanat Günü” Etkinliğinde Sergiledik

Sanatın Pek Çok Rengini “Sanat Günü” Etkinliğinde Sergiledik

Anadolu Lisesi ve Fen Lisesi öğrencilerimizin müzikal ve teatral becerilerini yansıttıkları ve yıl içindeki çalışmalarının ürünlerini sergiledikleri “Sanat Günü” etkinliğimizi 25 Mayıs 2022 tarihinde Çankaya Üniversitesi Konferans Salonunda gerçekleştirdik.

Öğrencilerimizin oluşturduğu koro tarafından seslendirilen şarkılar, halk oyunu ve modern dans gösterileri, şiirler, öyküler, Türkçe ve İngilizce grup ve solo şarkıların yanı sıra piano resitaliyle alkışın hiç eksilmediği etkinlik; izleyicilerin büyük beğenisi topladı.

Özenle hazırlanan ve birbirinden renkli performanslardan oluşan etkinlikte emeği geçen tüm öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.

Multicolored display of Art at the “Art Day” Event

We held our “Art Day” event, where our Anatolian and Science High School students displayed their outstanding musical and theatrical skills, on May 25, 2022 at the Çankaya University Conference Hall.