Ana Sayfa/İLKOKUL, TÜM HABERLER/RPDM Akademik Danışmanımızdan Çocuklarımızla Yaşamı Paylaşmaya Yönelik Öneriler

RPDM Akademik Danışmanımızdan Çocuklarımızla Yaşamı Paylaşmaya Yönelik Öneriler

İlkokul 1,2,3 ve 4. sınıf velilerimize yönelik “Çocuklarımızla Birlikte Yaşamı Deneyimliyoruz” konulu bilgilendirme toplantımızı RPDM Akademik Danışmanımız ve Çankaya Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Uğur Öner rehberliğinde 4 Ocak 2023 tarihinde çevrim içi gerçekleştirdik.

Çocuklarımızla yaşamı paylaşmaya yönelik paylaşımlara yer verilen toplantıda; ilkokul döneminde çocuk gelişimi, öz düzenleme, verimli ders çalışma, teknoloji kullanımı, akran zorbalığı, kişiler arası çatışmalar ve çatışmalara ilişkin çözme adımları vb. pek çok konu akademisyen bakış açısıyla ele alındı.

Velilerimiz merak ettikleri pek çok soruya akademik danışmanımız rehberliğinde yanıt bulurken bilimsel süzgeçten geçen pek çok öneriyi de dinleme olanağı buldular.

Suggestions for Sharing Life with Our Children from Our RDPM Academic Advisor

We held  ““We Experience Life Together with Our Children”” online meeting for primary school students’ parents  under the guidance of Prof. Dr. Uğur Öner, Çankaya University Instructor and Counseling and Guidance Center Academic Advisor on January 4th, 2023.

2023-01-06T10:38:37+03:00 4 Ocak 2023|İLKOKUL, TÜM HABERLER|